fbpx

Майстер-клас на Хеллоуїн: святкуйте красиво, прикрашайте творчо, лякайте з фантазією

Подзвоніть зараз і замовте

Традиція відзначати День Усіх Святих в нашій країні прижилася нещодавно, на відміну від батьківщини цього свята — Великобританії. Ще давні кельтські племена, що проживали на території сучасних Шотландії та Ірландії, відзначали Вечір Усіх Святих (All-Hallows-Even), від чого, як вважається, і походить сучасна назва свята. Сьогодні Хеллоуїн популярний не тільки у Великобританії, Північній Америці, частині країн Британської співдружності, а й у нас. Атрибутика свята — яскрава і дуже специфічна, а тому відзначити Хеллоуїн з властивою йому естетикою складно. Одним з оригінальних рішень для святкування стануне творчій майстер-клас на Хеллоуїн від арт-студії «Ліхтарик».

Чому це цікаво

  • Навіть якщо ви — віртуоз у майстерності виготовлення світильника Джека з гарбуза, погодьтеся: обмежитися гарбузом в такий день — нудно. Тим більше що спочатку світильник Джека вирізали взагалі з ріпи, і тільки набагато пізніше почали використовувати з цією метою гарбуз, як більш барвистий і «стійкий» овоч. А якщо дати волю уяві і спорудити своєрідний світильник Джека з … піску? З таємничим підсвічуванням і піщинами, що повільно осипаються з боків імпровізованого гарбуза, такий світильник надовго запам’ятається учасникам свята. Як це реалізувати? На майстер-класі з пісочної анімації звичайно ж.
  • А як же бути з іншими атрибутами? Павутиною, відьмами, вампірами, перевертнями, злими феями, привидами, іншими потойбічними істотами і їхніми аксесуарами? Костюми, звичайно, прикрасять будь-яке свято, але стилістика Хеллоуїна вимагає відповідного декору. Павутинки можна навчитися вирізати на заняттях з мистецтва витинанки, відьом створити на майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок, свічки — на заняттях з формування медових свічок, різноманітні символи (капелюхи, домовичків) виготовити з фетру під час відповідного майстер-класу. Черепа — зліпити з глини на занятті з гончарства. А замість відсутнього костюма розписати футболки тематичними «страшилками» на майстер-класі з розпису футболок і сумок. І ось ви вже стильно вбрані, а будинок прикрашений, як і личить оселі істинного поціновувача Хеллоуїна.
  • Ну і звичайно ж, настільки барвисте свято потребує живопису. Тематичні картини, намальовані олією, аквареллю, рідким акрилом і навіть кавою пожвавлять будь-яку вечірку, а її учасники досхочу розважаться, зображуючи друзів у надто ексцентричних костюмах. Родзинкою свята також стане майстер-клас з живопису на воді (ебру). Фантазія — друге ім’я Хеллоуїна, а тому саме час зайнятися творчістю.

Ціна: від 200 грн

Тривалість: від 1 години

Локація: наша студія, або приїдемо до вас

Індивідуальний підхід до кожного заходу

Всі матеріали включено

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам