fbpx

Магнетизм вашого інтер’єру: абстрактні полотна в стилі fluid art

Подзвоніть зараз і замовте

Рідкий, невловимий, що тече, випромінює енергію, магнетизм — переклади латинського слова fluidus варіюються в залежності від термінів, утворених від нього. Але всі ці епітети можна застосувати до техніки fluid art — мистецтва створення абстрактних картин шляхом інтуїтивного осмислення образів і символізму їхнього зображення. Цей стиль живопису — для вільних митців, які не визнають рамок академізму і не бажають бути «рабами сюжету». Саме легкість і простота свободи самовираження завоювали серця багатьох людей, які стали поціновувачами, а згодом і творцями картин в стилі fluid art. Вважаєте, це важко? Не важче, ніж візуалізувати свої думки і мрії. Адже всі ми коли-не-коли цим займаємося, чи не так? І полотна, створені за допомогою техніки флюїд-арт, по суті, є відображенням внутрішнього світу їхнього творця, своєрідним мальовничим гідом по його психоемоційному стану. Саме тому fluid art став напрямом в живописі, який не втрачає актуальності з моменту його виникнення. І саме тому флюїд-арт — гостро модна техніка для створення інтер’єрних полотен.

Чому це цікаво

  • Чи траплялося вам бачити картини абстракціоністів в знаменитих музеях або в кадрах відомих фільмів? А може, ви бували на аукціонах «Крісті» або «Сотбіс» і на власні очі бачили, як торгуються за такі полотна покупці, пропонуючи мільйони? Хоч би як там було, абстрактний живопис, вистоявши в свій час в сутичці з такими величними жанрами, як реалізм, романтизм, імпресіонізм і постімпресіонізм, сьогодні тріумфально крокує світом, спустошуючи кишені поціновувачів і збагачуючи їхні колекції. Багато відомих людей прикрашають свої резиденції, заміські будинки і офіси абстрактними полотнами. І флюїд-арт дає можливість кожному відчути себе творцем шедевра, гідного вітальні королеви.
  • Техніка малювання рідким акрилом в стилі fluid art підвладна навіть новачкам в образотворчому мистецтві — ці фарби ніби створені аби висловити почуття, а їхнє химерне змішування додає картині нотку сюрпризу для її автора. Флюїд-арт не дає нудьгувати, адже перед очима народжуються зовсім несподівані орнаменти і поєднання кольорів. І найголовніше: ці картини — унікальні, такі будуть тільки у їхнього творця.
  • Інтер’єр, декорований картинами в абстрактному стилі, незмінно виглядає стильно — навіть якщо над його концепцією попередньо не працювали дизайнери. Адже «мальовничі флюїди» випромінюють індивідуальність не тільки автора, але й його будинку або офісу. Полотна в стилі fluid art — це ваш своєрідний «профіль» не тільки в світі митців, а й в усьому цивілізованому суспільстві.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам