fbpx

Курс живопису від студії “Ліхтарик”

Подзвоніть зараз і замовте

Ви давно мріяли навчитися малювати та ніяк не наважувались? Сьогодні саме той день, коли варто записатись на курс живопису в нашу арт-студію. Чому варто вибрати саме художню студію Ліхтарик? Ми пропонуємо курс живопису, що складається з 10 індивідуальних уроків малювання аквареллю, олійними фарбами, олівцями, лайнерами, тушью. Наші професійні художники допоможуть Вам зануритись в світ живопису.

Ви не станете професійним художником за 10 уроків живопису, але Ви точно дізнаєтесь багато нового про матеріали для малювання та техніки живопису. А ще, Ви зрозумієте куди рухатись далі в своїх творчих пошуках.

Курс починається зі знайомства з матеріалами: фарби, пензлі та мастихіни чекають Вас. Ви познайомитесь з різними техніками живопису. Спробуєте себе в ботанічній ілюстрації та портретному живопису. Познайомитесь з графічними та живописними техніками. Курс завершується виконанням роботи в улюбленій техніці та стилі.

Всі заняття проходять в зручному для Вас графіку, адже вони індивідуальні і Вам не треба підлаштовуватись під фіксований розклад.  Більше того, структура курсу також гнучка та може бути трансформована згідно Ваших побажань. Кожне заняття триває 2 години. Про матеріали не слід турбуватись, адже все необхідне ми надаємо.

Перестаньте прокрастинувати та приходьте малювати! Вартість курсу з 10 занять 4000 грн

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам