fbpx

Курс живопису: для тих, хто розсуває рамки

Подзвоніть зараз і замовте

Завмираєте в нірвані естетики перед картинами в художніх галереях? Відчуваєте, що настав період для посилення саморозвитку? Маєте час та натхнення?  Бажаєте спробувати свої сили у новій сфері? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли “так”, ласкаво просимо до арт-студії “Ліхтарик” на курс живопису.

Чому це цікаво

  • Навчитися чомусь новому – завжди вигідна інвестиція у себе. А якщо при цьому ви зможете глибше пізнати навколишній світ і свіжим оком глянути на своє місце в ньому, розкрити нові здібності й дати поштовх до їхнього розвитку, ваше рішення стане доленосним. Адже що є важливішим за дружбу із самим собою? А якщо ця дружба ще й розквітає на ниві творчості, внутрішня гармонія буде з вами завжди.
  • Здобуті навички будуть корисними й у повсякденному житті: оживе ваш внутрішній художник, і його поради, наприклад, з оформлення інтер’єру, стануть цінними підказками.
  • Тисячоліттями розвивалося мистецтво живопису, створювалися геніальні полотна та  складалися біографії видатних художників – пориньте у цей світ високої культури,  спробуйте створити власний шедевр.

Особливості курсу:

  • Курс адаптований навіть для тих, хто жодного разу не спробував себе у живописі. Разом із тим, якщо ви вже володієте основами малюнку та композиції, нудьгувати все одно не доведеться – розпочніть і здивуйтеся, скільки всього ви ще не вміли.
  • Навчання поділяється на 10 індивідуальних уроків, розклад яких формується за зручним для вас графіком, а отже, заняття не завадять важливим справам.
  • Глибоке занурення у процес теоретичного та практичного засвоєння матеріалу – під керівництвом справжніх майстрів ви будете працювати над усіма етапами створення малюнку, відтворювати зображення з натури, вчитися малювати за допомогою різних технік.
  • Курс живопису побудований таким чином, щоб Ви спробувати працювати у різних техніках. Однак, якщо Ви вже знаєте, що саме Вам подобається, то курс може легко підлаштуватися до Ваших побажань.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам