fbpx

Курс гончарства – розкрийте тонкощі і секрети гончарної майстерності

Подзвоніть зараз і замовте

Сьогодні ми хочемо розказати про курс гончарства. Він створений для тих, хто хоче детальніше заглибитись в тонкощі та секрети гончарної майстерності.

Нас часто запитують про структуру курсу. Ділимося з Вами нашим баченням, але звертаємо увагу на те, що курс може коректуватися в залежності від ваших інтересів, а індивідуальний підхід дасть можливість повністю реалізувати всі Ваші творчі ідеї.

Курс гончарства

Купуючи наш курс ви не пропустите жодного заняття, так як навчання буде проходити в зручний для вас час за індивідуальним графіком.

На перших заняттях Ви знайомитесь з глиною, гончарним кругом, інструментами, вчитеся вимішувати глину, центрувати її, формувати виріб, витягувати стінки. Декоруєте вироби ангобом та робите ритування по сирій глині.

Ближче до середини курсу Ви удосконалюєте навички та вчитеся звужувати стінки, виготовляєте вазочки та горщики. Знайомитесь з новими видами декорування: різьблення по сирій глині, нанесення фактур, наліплювання рельєфу.

Вдосконалюючи свою техніку, Ви переходите до складніших виробів. Гончарюєте вироби з ручками – горнятка і глечики, вивчаєте способи виготовлення ручок та методи кріплення.

Курс гончарства

На шостому занятті вже можна переходити до гончарства плоских виробів. В програмі виготовлення посуду з кришками: горщик, маслянка.

Ближче до завершення курсу Ви практикуєтесь у звужуванні та розтягуванні  стінок – гончарюєте вазочки з тонким горлечком, бокали. Вчитеся гончарити носик та створювати вироби з декількох частин – зробите чайник або турку.

Крім того, Ви навчитеся готувати вироби до випалу.

Всі 10 занять індивідуальні. Тривалість 1 заняття – 60 хвилин. Вартість курсу – 3000 грн. Випал входить у вартість. Запис за телефонами студії.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам