fbpx

Корпоративні лекції

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Ваші співробітники доволі часто відвідують інші країни у справах компанії, спілкуються з іноземними партнерами та приймають участь у різних заходах за кордоном? Безумовно, вибір надається кращим представникам, спроможним гідно презентувати компанію на міжнародному рівні. Але крім довершеного зовнішнього вигляду та бездоганного професіоналізму їм знадобляться ще деякі допоміжні навички, бо доведеться підтримувати розмову не тільки на професійні теми.

За традицією сторона, що приймає, влаштовує ознайомчі екскурсії місцевістю, де проводяться зустрічі. В будь-якій країні хорошим тоном вважається ознайомлення гостей з культурною спадщиною своєї країни. І відгук очікується відповідний.

Як гуманізм та Ренесанс відродили античні традиції в Європі? Де було започатковане іконоборчество? Що ріднить творчість Рубенса та Кустодієва, проти чого виступали прерафаеліти та яких митців вважають “королями автопортретів”? Людину, яка здатна гідно підтримувати розмову на такі теми, очікує привітний прийом у будь-якому культурному суспільстві. А від того, яке враження справляє співрозмовник під час неформального спілкування, інколи залежать важливі домовленості. І виказана гостем впевненість, що базиліка – це приправа, а романський стиль архітектури – дома в Римі, викличуть здивування з боку інтелігентних людей.

Кому це корисно

Що ж робити, якщо відряджені вами співробітники – цінні професіонали, але слова “фреска”, “гравюра”, “офорт”, “клінопис”, “ведута” і тим паче – “дадаїзм” – викликають ускладнення з їхнім розумінням та використанням у світській бесіді? Як підвищити рівень ерудованості співробітників настільки, аби вони легко орієнтувалися в культурі країн, що відвідують. Яким чином створити серед іноземних партнерів репутацію компанії не тільки професіоналів, але й інтелектуалів? Корпоративні лекції з історії мистецтв допоможуть вашим співробітникам не тільки впевнено почувати себе у складі іноземних делегацій, але й розрізняти культурні напрямки різних епох.

Це цікаво: Найвідоміші картини європейських художників

Чому це цікаво

  • Відвідування палаців, музеїв та інших пам’яток перетвориться для ваших колег з нудного обов’язку на насолоду безцінними шедеврами світової спадщини.
  • Слухачі навчаться не тільки відрізняти Моне від Мане, але й Ван Ейка від Ван Дейка, запам’ятають, що термін “малі голандці” – це зовсім не про зріст, а “чоловічий” та “жіночий” ордери не мають відношення до поліції.
  • Культурний діалог між відрядженими та іноземними партнерами позитивно вплине на подальшу співпрацю.
  • Теорія макаронів, давногрецький вазопис, голубий та рожевий періоди творчості Пікассо, грайливі картини Фрагонара та Ватто, видовжені силуети з полотен Модільяні – відомості про ці та інші знакові в історії світової культури явища давно перетворилися на маркер освіченої людини.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті