fbpx

Корпоративні лекції

Подзвоніть зараз і замовте

Ваші співробітники доволі часто відвідують інші країни у справах компанії, спілкуються з іноземними партнерами та приймають участь у різних заходах за кордоном? Ви регулярно приймаєте іноземних партнерів в своєму офісі?

Безперечно, крім бездоганного професіоналізму співробітникам компанії знадобляться ще деякі допоміжні навички, бо доведеться підтримувати розмову не тільки на професійні теми.

За традицією сторона, що приймає, влаштовує ознайомчі екскурсії містом, де проводяться зустрічі. В будь-якій країні хорошим тоном вважається ознайомлення гостей з культурною спадщиною своєї країни. Таким чином, Ваші співробітники знайомляться з культурою інших країн, а Ви знайомите своїх гостей з багатою культурою України.

Як гуманізм та Ренесанс відродили античні традиції в Європі? Де було започатковане іконоборство? Що ріднить творчість Веласкеса та імпресіоністів, проти чого виступали прерафаеліти та що таке постмодернізм? Людину, яка здатна гідно підтримувати розмову на такі теми, очікує привітний прийом у будь-якій країні. А від того, яке враження справляє співрозмовник під час неформального спілкування, інколи залежать важливі домовленості.

Не даремно раніше видатні художники були ще й видатними дипломатами. Яскравим прикладом слугує кар’єра Рубенса

Кому це корисно

Що ж робити, якщо відряджені вами співробітники – цінні професіонали, але слова “фреска”, “гравюра”, “офорт”, “клінопис”, “ведута” і тим паче – “дадаїзм” – викликають ускладнення з їхнім розумінням та використанням у світській бесіді? Як підвищити рівень ерудованості співробітників настільки, аби вони легко орієнтувалися в культурі країн, що відвідують. Яким чином створити серед іноземних партнерів репутацію компанії не тільки професіоналів, але й інтелектуалів? Корпоративні лекції з історії мистецтв допоможуть вашим співробітникам не тільки впевнено почувати себе у складі іноземних делегацій, але й розрізняти культурні напрямки різних епох.

Лекції побудовані таким чином, що по закінченню курсу у слухачів буде розуміння зв’язку між мистецтвом та економікою та релігією в кожній епосі, а також дорожня мапа згідно якої можна поповнювати свої знання самостійно.

Це цікаво: Найвідоміші картини європейських художників

Чому це цікаво

  • Відвідування палаців, музеїв та інших пам’яток перетвориться для ваших колег з нудного обов’язку на насолоду безцінними шедеврами світової спадщини.
  • Слухачі навчаться не тільки відрізняти Моне від Мане, але й Ван Ейка від Ван Дейка, запам’ятають, що термін “малі голандці” – це зовсім не про зріст, а “чоловічий” та “жіночий” ордери  це про архітектуру.
  • Культурний діалог між відрядженими та іноземними партнерами позитивно вплине на подальшу співпрацю.
  • Теорія макаронів, давногрецький вазопис, голубий та рожевий періоди творчості Пікассо, грайливі картини Фрагонара та Ватто, видовжені силуети з полотен Модільяні – відомості про ці та інші знакові в історії світової культури явища давно перетворилися на маркер освіченої людини.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам