Індивідуальний майстер-клас з писанкарства

700грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Індивідуальний майстер-клас з писанкарства – один із традиційних майстер-класів у арт-студії «Ліхтарик». Адже писанка споконвіку існувала в побуті і традиціях нашого народу. Яйце – це символ життя, сили, відродження природи, джерело тепла і світла. Писанка – одна зі стародавніх форм українського народного розпису, в якому наші пращури зображали свої прагнення та віру. Тарас Шевченко порівнював красу рідного краю з писанкою.

Нині писанкарство є одним із видів мистецтва. І можливо писанка стане ще й символом відродження творчості у Вашому житті на індивідуальних майстер-класах в арт-студії «Ліхтарик»!

Назва писанки походить від слова «писати», тобто – прикрашати орнаментом. Це захоплюючий процес, адже з нанесенням візерунку Ви долучаєтеся до збереження християнських традицій, наповнюєте енергією яйце, яке стане окрасою святкового столу на Великдень або подарунком близьким людям.

Як проходить індивідуальний майстер-клас із писанкарства?

 • Спочатку майстер арт-студії розповість Вам про історію писанки та особливості її створення.
 • Далі Ви обираєте малюнок для писанки.
 • Після цього Ви наносите його на яйце олівцем.
 • На наступному етапі Ви наводите елементи малюнку гарячим воском за допомогою писачка та опускаєте яйце у фарбник.

Усі необхідні для розпису матеріали надаються в арт-студії. На індивідуальний майстер-клас Ви можете прийти з дитиною і разом долучитися до вивчення народних традицій. У будь-якому разі увага майстра на індивідуальному майстер-класі буде приділена лише Вам.

Писанкарство

Який малюнок зобразити на писанці?

Зазвичай писанки оздоблюються геометричним, рослинним, зооморфним (риби, птахи, звірі, людина), пейзажним орнаментами або християнськими символами. Пропонуємо до Вашої уваги декілька варіантів простих зображень, легких для освоєння, які в той же час наповнені глибоким змістом:

 1. Сонце – символ єдності світу, ясного бачення та правди; із першим променем вранішнього сонця гаснуть сили темряви.
 2. Зоря, квітка – символізують душі людей; образ квітів пов’язаний із дітьми.
 3. Завиток або спіраль – це символ життєвої сили та зародження життя, відомий у мистецтві з найдавніших часів. Завиткові форми дуже часто трапляються у природі: галактики, мушлі, бруньки, паростки. Спіраль є символом часу, циклічних ритмів року.
 4. Дерево життя символізує єдність усього світу.
 5. Гребінці, трикутники з гребінцями належать до символів, що пов’язані з водою, яка надає сили землі, живить її та наповнює енергією.
 6. Дубовий листок символізує силу, довголіття, терпіння.
 7. Пташка є символом людської душі.

Це лише декілька простих для зображення малюнків на писанках. Який із варіантів Ви б не обрали, створена власноруч на індивідуальному майстер-класі писанка буде наповнена енергією, додасть Вам сили, а процес творчості покращить настрій.

Тож запрошуємо Вас на індивідуальний майстер-клас із писанкарства до арт-студії «Ліхтарик» для відродження традицій та віри у дива!

clock

Тривалість заняття - 1 година

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

Інформація про вартість

Вартість для двох - 900 грн

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам