fbpx

Індивідуальні чи групові заняття малюванням? Що обрати?

Подзвоніть зараз і замовте

Індивідуальні чи групові заняття малюванням? Важливе питання на яке ми сьогодні хочемо відповісти.

Групові майстер-класи цікаві для людей, які люблять компанію та спілкування. На груповому майстер-класі з живопису можна подивитися на роботу над різними картинами, почути думку та поради художника з приводу не лише своєї композиції, а й інших, відмінних від Вашої. В компанії інших початківців легше вперше спробувати щось нове.

Для першого досвіду малювання групові майстер-класи підходять ідеально. Ви намалюєте свою картину в дружній творчій атмосфері, майстер буде Вам допомагати.

Якщо ж Ви хочете щось не стандартне або повністю індивідуальний підхід та повне занурення виключно в свою роботу, тоді завітайте на індивідуальні майстер-класи. Тут весь час майстер-класу художник присвячує виключно Вашій роботі, Ви можете запитати все, що Вас цікавить відносно живопису, техніки, матеріалів та отримати розгорнуту відповідь. Повне занурення в творчу композицію Вашої картини гарантовано.

Індивідуальні майстер-класи для двох прекрасно підходять для романтичних побачень або святкувань річниці весілля. Для таких святкових подій ми радимо малювати одну картину разом або дві різні на подарунок один одному.

Крім того, індивідуальні майстер-класи ідеально підходять для навчання живопису. Наш курс живопису складається з 10 індивідуальних уроків та може бути повністю адаптований під Ваші потреби.Деталі та запис за телефонами студії

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам