fbpx

Fluid art — мальовничий шлях до внутрішньої гармонії

Подзвоніть зараз і замовте

Слово «флюїди» ми чуємо досить часто, особливо коли мова заходить про когось дуже привабливого, того, що має харизму, випромінює ті самі флюїди. Зазвичай кажуть, що в цій людині відчувається магнетизм. І не випадково: приблизно до XVIII сторіччя вчені пояснювали явища магнетизму, тепла і невідомої тоді електрики дією якоїсь флюїд-субстанції. Те, що стародавні люди вважали дивами, сьогодні для нас — буденність. Але без чарівництва людство швидко занудьгує, тому і з’явився такий напрямок мистецтва, як fluid art. Ця техніка малювання рідким акрилом дає можливість створювати справжні шедеври, настільки непередбачувані й оригінальні твори флюїд-живопису.

Флюїд арт – це новий вид абстрактного живопису, де фарба тече по полотну і створює колірні ефекти. Флюїд арт історія тільки починається, і кожен може внести свій вклад в розвиток цієї техніки. Рідкі фарби завдяки своїм властивостям перемішуються на полотні і розтікаються, створюючи казкові візерунки.

Флюїд арт матеріали – це в першу чергу акрилові фарби, медіум і полотно. Чим відрізняється рідкий акрил від акрилової фарби? Акрилові фарби для звичайного живопису і для флюїд арту використовують однакові. Але для флюїд арт акрил розбавляють з медіумом, водою, клеєм і можливо іншими речовинами. Фарби стають рідкими, і їх виливають на полотно. Потім полотно можна покрутити, щоб фарба розпливалася, направляти рідкий акрил можна феном або трубочками. Акрилові сполучення на полотні завжди неповторні. Всі картини флюїдного акрилу неповторні.

Чому це цікаво

  • Слово «флюїд» потрапило в наш побут з латині і має значення «здатний текти». Саме таку властивість має матеріал для fluid art — рідкий акрил. Завдяки здатності пливти і, можна сказати, волелюбності акрилу майстри створюють неймовірної краси картини, візерунок яких неможливо відтворити повторно. Тобто, що б ви не намалювали, це творіння буде унікальним і єдиним в світі.
  • Абстрактні образи, що з’являються час від часу перед нами, можна втілити в справжньому витворі мистецтва, варто лише озброїтися необхідними матеріалами і відпустити свою уяву у вільний політ.
  • Флюїд-арт особливо оцінять ті, хто живе в напруженому ритмі, працює за графіком, змушений потрапляти в стресові ситуації або працює в атмосфері постійних дедлайнів. Релакс, неспішні рухи, спокійна споглядальність і плавне нанесення фарб на полотно в довільному порядку мають терапевтичний та розслабляючий вплив.
  • Fluid art не вимагає спеціальних навичок і підготовки: під час заняття ви освоїте основи композиції і техніки малювання рідким акрилом, а після зможете дати волю своєму натхненню.
  • Абстрактні акрилові малюнки дають можливість експериментувати з поєднанням кольорів та візерунків, адже цей матеріал ідеально підходить для пошуку сміливих рішень у мистецтві.
  • Цей вид живопису ніби створений для ефектного декорування різних об’єктів: сувенірів, елементів інтер’єру, предметів побуту, арт-об’єктів.
  • Флюїд-арт часто називають своєрідною медитацією і відображенням внутрішнього світу особистості: в процесі перемішування фарб і нанесення їх на полотно людина відтворює свої глибинні переживання, висловлює емоції, заявляє про себе світові у творчій формі. Звільняючи свої почуття і надаючи їм простір для самовираження, ми і стаємо тими самими особами, про яких кажуть: «Просто випромінює магнетизм».
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам