fbpx

Fluid art — мальовничий шлях до внутрішньої гармонії

Подзвоніть зараз і замовте

Слово «флюїди» ми чуємо досить часто, особливо коли мова заходить про когось дуже привабливого, того, що має харизму, випромінює ті самі флюїди. Зазвичай кажуть, що в цій людині відчувається магнетизм. І не випадково: приблизно до XVIII сторіччя вчені пояснювали явища магнетизму, тепла і невідомої тоді електрики дією якоїсь флюїд-субстанції. Те, що стародавні люди вважали дивами, сьогодні для нас — буденність. Але без чарівництва людство швидко занудьгує, тому і з’явився такий напрямок мистецтва, як fluid art. Ця техніка малювання рідким акрилом дає можливість створювати справжні шедеври, настільки непередбачувані й оригінальні твори флюїд-живопису.

Чому це цікаво

  • Слово «флюїд» потрапило в наш побут з латині і має значення «здатний текти». Саме таку властивість має матеріал для fluid art — рідкий акрил. Завдяки здатності пливти і, можна сказати, волелюбності акрилу майстри створюють неймовірної краси картини, візерунок яких неможливо відтворити повторно. Тобто, що б ви не намалювали, це творіння буде унікальним і єдиним в світі.
  • Абстрактні образи, що з’являються час від часу перед нами, можна втілити в справжньому витворі мистецтва, варто лише озброїтися необхідними матеріалами і відпустити свою уяву у вільний політ.
  • Флюїд-арт особливо оцінять ті, хто живе в напруженому ритмі, працює за графіком, змушений потрапляти в стресові ситуації або працює в атмосфері постійних дедлайнів. Релакс, неспішні рухи, спокійна споглядальність і плавне нанесення фарб на полотно в довільному порядку мають терапевтичний та розслабляючий вплив.
  • Fluid art не вимагає спеціальних навичок і підготовки: під час заняття ви освоїте основи композиції і техніки малювання рідким акрилом, а після зможете дати волю своєму натхненню.
  • Абстрактні акрилові малюнки дають можливість експериментувати з поєднанням кольорів та візерунків, адже цей матеріал ідеально підходить для пошуку сміливих рішень у мистецтві.
  • Цей вид живопису ніби створений для ефектного декорування різних об’єктів: сувенірів, елементів інтер’єру, предметів побуту, арт-об’єктів.
  • Флюїд-арт часто називають своєрідною медитацією і відображенням внутрішнього світу особистості: в процесі перемішування фарб і нанесення їх на полотно людина відтворює свої глибинні переживання, висловлює емоції, заявляє про себе світові у творчій формі. Звільняючи свої почуття і надаючи їм простір для самовираження, ми і стаємо тими самими особами, про яких кажуть: «Просто випромінює магнетизм».
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам