Дюрер в Альбертині

Подзвоніть зараз і замовте

Цієї осені у Відні визначна подія: ретроспективна виставка Альбрехта Дюрера в музеї Альбертіна.

Багато з виставлених робіт, не виходили з фондів музею з 1993 року. Безперечною зіркою виставки майстра Північного Відродження є найвідоміший у світі заєць. Ця неймовірна акварельна робота Дюрера дуже світлочутлива і вкрай рідко виходить до широкої публіки. Отже, не пропустіть!

На виставці можна побачити більше 100 графічних робіт німецького майстра та дюжину картин, написаних олійними фарбами. Ще декілька його картин з музею історії мистецтв, що знаходиться неподалік Альбертіни не були привезені на виставку та прикрашають зали Кунст музею.

Починається виставка ранніми графічними роботами Дюрера: автопортрет та портрети його батьків.

На виставці представлені витончені та неймовірно точні акварельні пейзажі, а також жіночі портрети в традиційних костюмах для дому, для церкви та для танців.

Серед живописних полотен окремої уваги заслуговує Мадонна з немовлям. Листя винограду написані настільки реалістично, що здається, що вони колишуться від вітру.

В першій залі варто звернути увагу на Каяття Святого Ієроніма та подивитися на зворотну частину дошки, на якій написана картина. Там зображене невідоме небесне тіло. В Середньовіччі люди вірили, що Ієронім бачив 15 знамень (15 днів перед Страшним судом), що передвіщали Страшний суд. На 12 день з неба падали зірки. Вважається, що Ієронім саме таку зірку зобразив. Хоча це може і комета, яку він бачив на зоряному небі над Нюрнбергом.

В останній залі можна побачити ще одне невеличке полотно – Святий Ієронім у келії, а поруч цю ж композицію, але вже графічну. Вражає рівень деталізації. Борода старця наче виблискує сріблом.

Альбертіна має найбільшу збірку графіки Дюрера. Однак, приблизно раз на 20 років її показують широкому загалу.

Радимо їхати на виставку в будні дні, коли людей в музеї в рази менше, ніж у вихідні та є можливість насолодитися кожною роботою видатного майстра.А детальніше про музей Альбертіна Ви дізнаєтесь на лекціях з курсу «Музеї світу».

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам