Живописний майстер-клас на вибір

700грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Мистецтво і творчість – це найвірніші супутники гарного настрою, відпочинку та гармонії. За допомогою мистецтва можна висловити свої емоції та почуття, візуалізувати свої мрії, дати вихід креативності та відкрити власний новий світ творчих можливостей.

Скетчінг

Талановиті художники художньої студії «Ліхтарик» з радістю запрошують Вас на індивідуальний живописний майстер-клас, де Ви зможете:

 • обрати одну з п’яти технік для малювання;
 • дізнатися базові принципи роботи в обраній техніці;
 • створити власну картину;
 • отримати підтримку та допомогу професійного художника;
 • задати всі творчі та технічні питання стосовно обраної техніки та отримати на них відповіді.

Як навчитися малювати?

Індивідуальний живописний майстер-клас – це час для творчості, відпочинку та гармонії.

Ми пропонуємо на вибір 5 технік:

 • Кавовий живопис – це сучасна живописна техніка, в якій головними матеріалами виступають кава, какао та кориця. Монохромні картини виходять не лише гарними, але й ароматними. А доступність матеріалів дасть змогу експериментувати з технікою вдома. Всі базові принципи художниця розкаже Вам на індивідуальному майстер-класі.
 • Акварель – це одна з найкрасивіших та найскладніших живописних технік. На індивідуальному майстер-класі художниця розкаже та покаже Вам головні прийоми роботи в цій техніці. Ви дізнаєтесь про складності та підводне каміння акварелі, а також отримаєте поради як їх обійти. В результати у Вас буде легка та повітряна акварельна картина.
 • Пастель – це унікальна техніка, яка одночасно може бути графічною та живописною. Пастель дозволяє створювати чіткі лінії або ж розтирати їх, отримуючи живописні кольорові переходи. Улюблена техніка Едгара Дега стане Вашою улюбленою після знайомства з нею. А ще пастель якнайкраще підходить для живопису на природі.
 • Графіка – це техніка рисунку графічними матеріалами (лайнери, маркери, ручки) за бажанням з акварельними заливками. Ми радимо створювати абстрактні композиції, рослинні чи тваринні орнаменти. Але Ви можете принести власну ідею для втілення разом з художницею.
 • Скетчінг – це швидкі замальовки в змішаній техніці. Ви обираєте, що саме хочете намалювати (їжу, природу чи архітектуру), а художник допоможе втілити Ваш задум у життя. За майстер-клас можна встигнути намалювати від 1 до 3 скетчів, в залежності від їх складності.
clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - від 6 років

clock

Кількість учасників - 1 і більше

Інформація про вартість

Вартість за двох: 900 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам