Замість тисячі цукерок: оригінальні подарунки на День вчителя

Подзвоніть зараз і замовте

Зовсім скоро – свято, з яким традиційно вітають педагогів і просто улюблених наставників. І як же сумно дивитися на щорічні нудні цукерково-букетні наборів, що дарують вчителям з нагоди професійного свята. Хочете привітати педагогів своєї дитини або власних наставників креативно, підкреслити свою щиру подяку за їхню працю? Відкладіть цукерки, вони вже всім набридли. Сертифікат на творчий майстер-клас – такий подарунок стане не тільки приємним сюрпризом, але й стартовим майданчиком для розкриття талантів.

Подарунок на день вчителя у вигляді подарункового сертифіката на творчий майстер-клас можна купити в нашій художній студії на Печерську або онлайн. Ідеальний подарунок на день вчителя – це подарунковий сертифікат з правом вибору майстер-класу для відвідування. Хороший подарунок вчителю повинен бути з індивідуальним підходом.

У подарунок директору школи можна обрати курс гончарства або курс живопису. Майстер-клас петриківського розпису або мозаїки – відмінний подарунок класному керівникові.

Чому цей варіант подарунка цікавіше за стандартні

 • Квіти та цукерки принесуть всі інші. Ви ж подаруєте людині шанс побачити нові грані своєї особистості.
 • Хвилюючою несподіванкою виявиться для будь-якого вчителя можливість повернутися до амплуа учня, адже під час майстер-класів він сяде за парту поруч з тими, хто бажає навчатися, і довіриться професіоналізму досвідчених майстрів.
 • Подарувавши сертифікат на заняття з будь-якого виду творчості, ви дасте зрозуміти педагогу, що не хочете обмежуватися стандартним вітальним набором, а навпаки: щиро поважаєте і цінуєте його внесок в розвиток – ваш або ваших дітей.
 • Під час майстер-класів учасники займаються не тільки творчими пошуками, генерацією ідей, але й їхнім практичним втіленням, виготовляючи власноруч різні вироби. А тому подарунок на День вчителя вийде подвійний: позитивні емоції від процесу і його результат (картина, глиняний посуд, рамки для фото, ляльки і таке інше).

Як вибрати майстер-клас для подарунка на День вчителя

 • Варіацій на тему креативного подарунка в арт-студії “Ліхтарик” пропонується чимало: різні види живопису (олійний, акварельний, пастельний і навіть кавовий), декоративно-прикладного мистецтва, народних ремесел, розпис сумок і футболок тощо.
 • Можна оформити сертифікати на навчальний курс з історії мистецтва або практичний курс живопису. Але такий подарунок більше стане у нагоді вчителям точних і природничих предметів, аніж педагогам-гуманітаріям, які вже володіють знаннями в цій сфері.
 • Викладачам як гуманітарних, так і суспільних наук, в свою чергу, будуть цікаві майстер-класи з гончарної справи, живопису, петриківського розпису, виготовлення мозаїчних панно або елементів декору.
 • Творчі майстер-класи перетворюють кожну людину, дарують їй відчуття польоту і віри в себе, вчать мотивувати, рухатися вперед, розвиватися та досягати вершин. Хіба не цьому нас вчили гарні педагоги? І хіба ми не бажаємо віддячити їм за це подарунком, що запам’ятається на довгі роки?
Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам