fbpx

З чого починається посуд?

Подзвоніть зараз і замовте

З чого починається посуд? З видобутку глини. Ми використовуємо українську білу глину з Слов’янська, там її добувають, фасують в брикети та відправляють гончарам по всій Україні. Коли глина потрапляє в майстерню, її ретельно вимішують дбайливі та сильні руки майстра. Саме таку глину отримують наші гості на гончарному майстер-класі: екологічно чисту, природню та готову до гончарства.

Далі з глини формуються кульки, які протягом майстер-класу стануть чашками, тарілками, підсвічниками… Ці глиняні кульки центруються вами на гончарному крузі, витягуються, беруть тепло ваших рук, всмоктують воду та приймають форму, яку ви їм надаєте. На кожному етапі вас супроводжує досвідчений гончар.

З чого починається посуд?

Коли кулька стає сформованим посудом, ви прикрашаєте її за допомою ангобів або стеків. Після цього забираєте всю зайву вологу та зрізаєте виріб з круга. Найбільш магічна частина гончарного процесу закінчена. Тепер виріб має висохнути, і за потреби, пройти випал.

Всіх бажаючих спробувати себе в цьому неймовірному процесі запрошуємо на наші щоденні групові та індивідуальні майстер-класи.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам