fbpx

Як навчитися малювати у дорослому віці?

Подзвоніть зараз і замовте

Як почати малювати у дорослому віці? Як організувати малювання для початківців? – ці питання очолюють мій особистий рейтинг питань від клієнтів. У мене є рецепт, що допоможе почати малювати людині, яка останній раз тримала пензлик в руках ще в школі.

По-перше, слід зрозуміти навіщо вам малювання. Це потрібно для роботи чи спосіб розслабитись та втекти від буденності? А можливо малювання – це мрія дитинства, а мама не водила вас в художню школу? Чи це раптова потреба творити, що виникла в зрілому віці? Розуміючи власну мотивацію, стає легше рухатись вперед.

Якщо, вам живопис потрібен для роботи, то краще записатись на індивідуальний курс малювання з професійним художником, який зробить акцент саме на ваших потребах. У нас, в арт-студії Ліхтарик, є такі заняття.

Якщо живопис – це спосіб розслабитись чи мрія дитинства, то найкращим буде відвідування групових майстер-класів у різноманітних техніках (олійний живопис, кавовий живопис, розпис сумок, fluid art, fashion ілюстрація, акварель, пастель, графіка, скетчі чи ебру). Так ви зможете спробувати багато технік малювання та знайти те, що потрібно саме вам.

Якщо у вас виникла раптова потреба малювати, але вам здається, що вік вже не самий підходящий, щоб бути новачком в малюванні (хоча так не буває і ніколи не пізно почати), то ми пропонуємо індивідуальні майстер-класи, де можна не соромитись та віддатися творчості на 100%.

По-друге, слід пам’ятати, що малювання для початківців – це своєрідна пригодницька подорож. Тут треба відпустити всі сумніви і пробувати різні техніки. Адже, ніколи не знаєш, що саме припаде до душі та як потім поєднаються знання з різних живописних технік.

По-третє, треба одразу вибирати якісні матеріали. Ми працюємо з найкращими українськими виробниками фарб, розчинників, пензлів та полотен.

І наостанок, ніколи не слід відкладати початок свого навчання на завтра. Пам’ятайте, що найкращий час почати малювати початківцю вже сьогодні. Наші майстер-класи проходять щодня.

 

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам