fbpx

Як навчитися малювати?

Подзвоніть зараз і замовте

Як навчитися малювати? Питання з яким стикається кожен, хто хоче опанувати живопис. Цікаво, що таке питання постає лише в дорослому віці. Адже, діти просто малюють не ускладнюючи процес невпевненістю у власних силах.

З дорослими все трохи складніше. Дехто соромиться починати бо вже начебто пізно. Інші не знають з чого почати. Треті намагаються осягнути неосяжне і бажано одразу.

Давайте розбиратись. По-перше, починати ніколи не пізно. І це стосуєтьмя не лише живопису. Вчитися треба все життя. Так ми стимулюємо роботу мозку та довше лишаємось молодими. Навчаючись, людина створює нові нейронні зв’язки, які допомагають мислити ширше. А якщо навчатися креативним, творчим речам, то це ще й неймовірно приємний досвід. Живопис розвиває фантазію, просторове мислення, вчить мислити абстрактно та образно. З якого боку не подивись, навчання живопису корисне та приємне.

По-друге, важливо важливо отримати позитивний перший досвід малювання. Для того, щоб навчитися малювати, треба спочатку повірити в себе. Для цього ідеально підходять майстер-класи з живопису, де професійні художники розкажуть основні прийоми, допоможуть вибрати не складну картину для першого разу, проведуть вас крок за кроком від початку і до кінця в написанні картини. Коли позитивний початок покладено, продовжувати вже набагато легше.

По-третє, треба визначитись, що подобається саме вам. Якщо це абстракція, то краще розвиватися в техніках ебру чи fluid art, якщо реалістичний живопис – слід піти на уроки олійного живопису, кому до вподоби монохроні картини – можна зупинитись на кавовому живопису або графічних техніках.

І нарешті, не варто намагатися осягнути все й одразу. Художники вчаться своїй професії багато років. Художня школа, технікум, академія мистецтв, безперервна самоосвіта. Але, якщо є бажання вчитися, то можна почати будь-коли, прислухатись до професіоналів, які допоможуть вибудувати схему навчання, пробувати різні техніки в пошуках власного творчого шляху. Ми радо допоможемо вам у цьому. Наші майстер-класи проходять щодня. Долучайтесь.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам