fbpx

Як намалювати картину? Покрокова інструкція

Подзвоніть зараз і замовте

Як намалювати картину,  якщо я не вмію малювати? Чи це взагалі реально? Наша відповідь завжди позитивна. Однак, є кілька моментів, які слід врахувати,  щоб перший досвід малювання у дорослому житті був успішним.

По-перше, варто визначитись з технікою живопису. Для початку ми радимо спробувати Fluid art, ебру або олійний живопис. Перші дві техніки більш абстрактні та легше даються початківцям. Олійний живопис складніший,  але в ньому досить легко виправляти помилки.

По-друге, слід вибрати не складну композицію для живопису. Варто прислухатися до професіоналів, якщо Ви малюєте на майстер-класі.  Адже, не завжди малюнок, що виглядає просто, дійсно не складний у виконанні.

По-третє, радимо починати разом з художником. Адже, професіонал своєї справи завжди допоможе та дасть корисні поради. Крім того,  починаючи малювати не дома, а в студії,  Вам не треба перейматися купівлею всіх необхідних матеріалів.

Як намалювати картину

Якщо говорити про технічні моменти, то найважливіше – вибрати техніку малювання і підібрати якісні матеріали.

Для живопису олією Вам знадобиться полотно на картоні або на підрамнику, базовий набір олійних фарб (білила, жовтий, червоний, синій, чорний, зелений), розчинник, пензлі синтетичні (круглі та плоскі), мастихіни, палітра і мольберт. Це мінімальний набір інструментів для початку.

Для акварельного живопису Вам знадобиться акварельний папір, набір акварельних фарб на 6 – 12 кольорів, круглі пензлі з білки великого і маленького розміру, планшет і вода.

Як бачите, щоб спробувати себе в живописі, необхідно добре підготуватися. Наша художня студія пропонує Вам не обтяжувати себе складними приготуваннями і дорогими закупівлями. Приходьте на майстер-клас з живопису олією,  аквареллю, кавою, акрилом і отримаєте всі матеріали вже підготовлені для Вас.

Кращий спосіб провести весело день з родиною – прийти на майстер-клас з малювання для дітей і дорослих. Цікаві техніки малювання, творчі майстер-класи, позитивна атмосфера – це те, що Ви зустрінете в нашій художній студії. Наші професійні художники допоможуть Вам на всіх етапах малювання, і Ви зможете намалювати картину олією, аквареллю або кавою всього за один урок. Афіша майстер-класів художньої студії “Ліхтарик” завжди доступна на нашому сайті в розділі Календар.

І на останок, хочемо порадити насолодитися процесом. Адже, творчість – це дивовижний процес створення чогось нового. Не бійтесь йти своїм шляхом та експериментувати.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам