fbpx

Як намалювати картину? Покрокова інструкція

Подзвоніть зараз і замовте

Як намалювати картину,  якщо я не вмію малювати? Чи це взагалі реально? Наша відповідь завжди позитивна. Однак, є кілька моментів, які слід врахувати,  щоб перший досвід малювання у дорослому житті був успішним.

По-перше, варто визначитись з технікою живопису. Для початку ми радимо спробувати Fluid art, ебру або олійний живопис. Перші дві техніки більш абстрактні та легше даються початківцям. Олійний живопис складніший,  але в ньому досить легко виправляти помилки.

По-друге, слід вибрати не складну композицію для живопису. Варто прислухатися до професіоналів, якщо Ви малюєте на майстер-класі.  Адже, не завжди малюнок, що виглядає просто, дійсно не складний у виконанні.

По-третє, радимо починати разом з художником. Адже, професіонал своєї справи завжди допоможе та дасть корисні поради. Крім того,  починаючи малювати не дома, а в студії,  Вам не треба перейматися купівлею всіх необхідних матеріалів.

І на останок, хочемо порадити насолодитися процесом. Адже, творчість – це дивовижний процес створення чогось нового. Не бійтесь йти своїм шляхом та експериментувати.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам