fbpx

Відзначаємо з фантазією: майстер-класи на свято

Подзвоніть зараз і замовте

Як же хочеться іноді відзначити знаменну дату емоційно, незвично, зафіксувати найяскравішими моментами, щоб запам’яталися всім і надовго! Свята – це не тільки події, це – стан душі. І в наших силах подарувати собі, друзям і близьким відчуття натхнення і радості, “упакувавши” їх в інтригуючу обгортку. Подарункові сертифікати на майстер-класи з занять мистецтвом забезпечать нове дихання будь-якому святу.

Чому це цікаво

Невдовзі День закоханих, річниця весілля, іменини чи день народження, а ви заздалегідь змирилися зі сценаріями банальної романтичної вечері, походу в кіно/театр або поїздки на природу? І так – щороку, але ж хочеться чогось оригінального, надихаючого, що дарує нові відчуття. Не варто відмовлятися від традицій, просто додайте до них ще одну – пробувати щось нове. Адже це так хвилююче – вперше сісти за мольберт або гончарний круг, робити перші кроки в незвіданому напрямку, а потім затамувавши подих розглядати результати ваших старань, помічати нові особливості, дивуватися відкриттям. Надати собі або близьким таку можливість – все одно що подарувати нове маленьке життя, “забарвлене” в кольори нових можливостей.

А може, ваша мета – влаштувати незабутнє свято для друзів або колег, підняти командний дух, організувати колективні веселощі? Корпоративні майстер-класи якнайкраще підходять для цього. Яку б тематику ви не обрали, спільні заняття мистецтвом приносять радість і користь не тільки кожному учаснику індивідуально, але і всьому колективу, зміцнюючи дружні зв’язки і стимулюючи до самовдосконалення.

Переваги майстер-класів на свято:

  • Новизна: навіть якщо ви або ваші близькі вже випробували свої сили у живописі, можна “протестувати” себе в новому його напрямку – це може бути пастель, кавовий живопис, скетчі. Нові враження також подарують петриківський розпис, виготовлення ляльок-мотанок, розпис сумок і футболок – під час цих майстер-класів на учасників завжди чекає безліч відкриттів.
  • Релакс: творчі заняття мозаїкою, ліпленням, неспішним розписом різних предметів призводять до ефекту, схожого з медитативним: сприяють розслабленню, дозволяють забути про побутові турботи, дарують гармонію і заспокоєння.
  • Атмосферність: розпис новорічних іграшок до зимових свят, писанок – до Великодня, виготовлення глиняних чашок-сердець до Дня Валентина, петриківський розпис предметів побуту до Дня матері, відкриття власного стилю в написанні картин. Творчі майстер-класи створюють атмосферу, але ж саме вона – цариця будь-якого свята.

Творчий майстер-клас на дитячий День народження завжди можна вибрати в каталозі занять нашої художньої студії. Теми майстер-класів для дітей на День Народження підбираються відповідно до Ваших побажань. Незвичайні майстер-класи для дітей можуть бути по розпису футболок улюбленими героями з мультфільмів або виготовлення глиняних виробів своїми руками. Майстер-клас для дітей та їх батьків завжди веселий і творчий.

Види майстер-класів на дитяче свято: гончарство, живопис на воді Ебру, виготовлення медових свічок, мозаїка, Петриківський розпис, розпис новорічних іграшок. Майстер-клас в подарунок на дитячий день народження завжди можна оформити подарунковим сертифікатом.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам