fbpx

Уроки малювання для дорослих: ніколи не пізно стати краще, ніж учора

Подзвоніть зараз і замовте

Пригадайте, коли вам пропонували спробувати щось нове, чи було хоч раз, що у вас майнула думка: «Це вже не для мене»? Дорослі люди, особистості, що відбулися, знайшли своє покликання, зазвичай відкриті для нових знань, вдосконалення професійних навичок, але іноді губляться перед незвіданим раніше світом творчості. Всім відомий синдром Пітера Пена, що виникає у людей, які категорично не бажають дорослішати, в цьому випадку має світлу сторону: діти відкриті для вражень, легко вбирають різні знання і вільно приміряють на себе нові ролі. Повернути, нехай і ненадовго, свою внутрішню дитину — допитливу і сміливу в починаннях — можна за допомогою уроків малювання для дорослих.

«А чи не запізно сідати за парту і вчитися малювати рисочки?» — запитають деякі. Відомий художник Боб Росс, можливо, теж ставив собі таке питання. Але сумніви його не зупинили: після 20 років служби в американських ВПС Боб пішов у відставку — прямо за парту учня, відвідував різні курси живопису. Малювати він навчився. Та так, що напередодні свого 40-річчя почав вести власні телепередачі і відкрив Youtube-канал. Понад чотириста програм випустив новоспечений митець і завоював популярність у всьому світі. Ви напевне бачили його ролики, навіть якщо не знали, що це сам Боб Росс — його техніка відрізняється дуже швидким нанесенням мазків у малюнках олією. Відставний військовий, людина, здавалося б, далека від живопису, зовсім не в юному віці — Росс почав і виграв. Ще й показав світу, що повторити його успіх може кожен. Але й він починав з уроків малювання, набираючись знань і досвіду у майстрів. Кожен з нас сьогодні може стати краще, ніж був учора — Боб продемонстрував це своєю біографією.

На заняттях малювання для дорослих досвідчений художник дасть Вам покрокову інструкцію, як малювати. Ви дізнаєтеся, з чого потрібно починати будь-яку картину. Картини для початківців краще підбирати нескладні. Різні техніки живопису диктують можливі варіанти вибору малюнка.

Малюючи олією краще вибирати техніку живопису імпресіоністів і не брати глибоку деталізацію предметів на перших уроках живопису. Вибираючи акварельні фарби важливо розуміти, що вони мають властивість текти, і краще уникати картин з безліччю переходів кольору.

Живопис олією, на наш погляд, кращий варіант для початку живопису. Заняття з живопису в художній студії “Ліхтарик” допоможуть Вам знайти відповідь на питання як писати олією. Заняття малюванням з нуля для дорослих – улюблений формат майстер-класів нашої художньої студії. Ви можете обрати групові або індивідуальні заняття з художником.

Переваги уроків малювання для дорослих:

  • Можливість відкрити в собі нові здібності і піти шляхом їхнього розвитку.
  • Світ живопису — багатогранний, і кожен може вибрати різновид уроків до душі. На вас чекає олійний живопис, акварель, пастель, графіка, фешн-ілюстрація, скетчі та навіть кавовий живопис з нотками чудових ароматів кави, какао і кориці.
  • Відмінний шанс освоїти ази нової професії — ілюстратори різних профілів завжди затребувані на ринку праці.
  • Неспішний, розслабляючий процес малювання, на думку вчених, допомагає впоратися зі стресом і напругою, що сьогодні актуально для всіх, хто веде активне життя.
  • Youtube-канал сьогодні — зручний і ефективний інструмент самопіару. Навчившись малювати, ви цілком можете обрати цю нішу для подальшого просування своїх продуктів.

Уже освоїли ази живопису? Вітаємо! Ви успішно завантажили цінні оновлення і тепер стали новою, кращою версією себе.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам