fbpx

Урок мрії: гончарство для школярів

Подзвоніть зараз і замовте

У сучасній системі освіти посилюються тенденції до європеїзації, тобто — до збалансованого розвитку особистості. Ще давні греки розуміли важливість гармонії в розвитку людини, а тому не тільки засновували академії і театри, а й організували Олімпійські ігри. Інтелект, творчість, фізичні вправи, ручна праця — фундамент, завдяки якому розвиток учня відбувається максимально ефективно. І заняття гончарством — ідеальний варіант для відкриття нових здібностей і вдосконалення засвоєних навичок для всіх, хто вчиться і осягає світ. Колективний майстер-клас з гончарства для школярів стане чудовим факультативним варіантом і запам’ятається всім учням як яскрава подія шкільного життя.

гончарство для школярів

Чому це цікаво

  • Майстер-клас з гончарства — це своєрідний урок мрії: мінімум теорії, максимум практики і можливостей для творчого самовираження. А ще — веселий компанійський захід, де кожен може знайти свої незвідані здібності.
  • Заняття можна організувати як виїзд в арт-студію «Ліхтарик» (класом до 20 осіб). Тут школярам не тільки нададуть необхідні матеріали, обладнані робочі місця, а й навчать правильно замішувати глину, надавати їй форму і працювати на гончарному крузі.
  • Майстри-гончарі навчають учасників заняття робити все за правилами, оперативно і прислухатися до внутрішніх відчуттів в процесі роботи. Натхнення можна реалізувати у витвір, якщо ми його готові «почути». І школярі цього вчитимуться, щоб у подальшому вміти розвивати свої здібності.
  • Робота з глиною сприяє розвитку дрібної моторики і досягненню загальної релаксації, що важливо для школярів в розпал напруженого навчального року.
  • Посуд, різні фігурки, дзвіночки, статуетки, предмети декору — що тільки не виготовляють учасники майстер-класів з гончарства! А розписуючи все це начиння, школярі із задоволенням приміряють на себе ролі дизайнерів і декораторів.
    гончарство для школярів
  • Гончарство — не просто ремесло, це — потужне джерело для вивчення розвитку цивілізації. Кіммерійці, скіфи, сармати, трипільці, анти — як часто школярі, чуючи про ці давні народи на уроках з різних предметів, намагаються запам’ятати відмінності культури шнурової кераміки і бойових сокир. Але ж іноді археологи відрізняють їх лише по залишках гончарних виробів. Можна довго і цікаво розповідати дітям про традиції рідного краю, а можна — дати їм можливість уявити себе персонажем української історії, перейнятися таїнством нашої культури, відчути енергетику, що йде від цього давнього та шанованого ремесла.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам