fbpx

Створюй як митець

Подзвоніть зараз і замовте

Американському художнику і письменнику Остіну Клеону прийшла в голову ідея створити своєрідний путівник по творчому Я, що існує в кожному з нас. Книга «Кради як митець» стала бестселером у всьому світі, і недаремно. Створювати шедеври в стилі Пікассо або Марка Ротко? Вже завтра? Це легко — впевнений Клеон. Але ви ніколи цього не дізнаєтеся, якщо не спробуєте, чи не так? А для цього недостатньо лише прочитати книгу, потрібно з чогось починати. Курси живопису під керівництвом професійних майстрів арт-студії «Ліхтарик» — чудовий стартовий майданчик для всіх художників-початківців.

Остін Клеон в своїй книзі дає 10 уроків творчого самовираження, згідно з якими творчість сьогодні присутня скрізь, в найдрібніших деталях, і ми — її провідники. Творення доступно кожній людині, і якщо художником може стати кожен, може, їм станете і ви?

Чому це цікаво

  • Заняття з основ живопису — це своєрідний міст від амплуа звичайного споживача до найскладнішої, але і найцікавішою ролі — творця. Поки ми ходимо на концерти, виставки, інші заходи, дивимося кіно і серіали, ми є споживачами інтелектуальних і культурних продуктів, створених іншими. Але з першого моменту, коли наша рука з пензлем торкнеться полотна, ми стаємо творцями, самі створюємо щось нове.
  • Після закінчення курсів живопису багато хто досягає успіхів в області прикладного мистецтва — стає ілюстратором, дизайнером, художнім оформителем. Заняття з живопису дають можливість освоїти нові для нас професії і реалізуватися як фахівець у цій галузі.
  • Навчитися малювати — це ще один спосіб відновлення енергії, розслаблення і досягнення душевної гармонії. Виплескуючи свої емоції за допомогою образотворчого мистецтва, ми здійснюємо своєрідний сеанс самоперезавантаження.
  • Освоюючи основи живопису, ви вивчаєте саме життя в його багатогранних проявах, а головне — вчитеся висловлювати свій погляд на світ. Після закінчення курсів живопису ви переконаєтеся, що творчий потенціал людини невичерпний, просто потрібно дати собі шанс відшукати ці найцінніші «родовища».
  • Метафорично курси живопису можна назвати романтичними побаченнями з власним внутрішнім світом. У процесі творчості, відкриття нових форм вираження дійсності ми вчимося пізнавати себе. І багато хто виявляє, що вони талановиті, креативні, повні оригінальних ідей. Хіба такі, без перебільшення, доленосні для кожної особистості відкриття не варті деяких зусиль і тимчасового повернення до ролі старанного учня?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам