fbpx

Створення керамічного посуду власними руками – секрети майстерності

Подзвоніть зараз і замовте

Що таке краса? Ми вважаємо, що краса – це прості речі, які оточують нас щодня. Посмішка дитини, каштани в травні, аромат бузку, гілка жасмину у вікні (так, так, у нашому вікні є жасмин), речі, зроблені з любов’ю – це і є краса.

Створення керамічного посуду

Нам неймовірно пощастило, бо наша робота полягає у створенні краси. А ще ми вчимо інших створювати красу з неприглядних, на перший погляд, речей. На наший майстер-класах з гончарства ви дізнаєтесь, що створення керамічного посуду власними руками це не складно. От дає наша чарівна майстриня вам в руки шмат глини і у вас вже брудні руки…а потім ви кидаєте цей шмат на гончарне коло, руки майстрині направляють ваші руки…і вже за кілька хвилин ваші руки створили неймовіну красу…і ви перетворились із людини з глиною в руках у творця унікального посуду. І ваша посмішка для нас найбільший прояв краси.

Люди мають справу з керамікою щодня. Принаймі на кухні, коли їмо або готуємо їжу. А ми, в Ліхтарику, щодня посуд робимо. Беремо українську глину зі Слов’янська, ретельно вимішуємо її, щоб не лишилося всередині повітря. Центруємо глину на гончарному крузі, витягуємо її, формуємо виріб. Розмальовуємо виріб ангобами, декоруємо стеками та зрізаємо з круга. Так відбувається створення посуду власними руками.

Створення керамічного посуду

Після чого виріб сохне кілька днів та їде або до свого творця в якості декоративної речі, або на випал, де виріб після термічної обробки, стає повноцінним посудом, і після цього посуд їде в свій новий дім. Спробуйте пройти цей шлях з глиною і ви.

Наші майстри щодня готові допомогти вам долучитись до стародавнього ремесла та навчити створювати керамічний посуд власними руками.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам