fbpx

Що зліпити з глини на майстер-класі? Корисні поради

Подзвоніть зараз і замовте

Що зліпити з глини на майстер-класі? – запитуєте Ви?

А ми пропонуємо багато різноманітних варіантів. На гончарному крузі можна зробити горнятко, стаканчик, чашку, тарілку, миску. Якщо прийти не один раз, а взяти курс, то можна зробити складніші вироби: глечик, чайник, горщик для запікання з кришкою.

Ліпка руками без круга ще різноманітніша. Діти полюбляють ліпити з глини фігурки тварин. Дорослі також можуть ліпити скульптурки або ж робити ліпний посуд. Що ж дорослі можуть ліпити руками: пласкі тарілки, підсвічники, прикраси або декоративні речі для дому, кашпо.

Что слепить из глины на мастер-классе

Ліпка з глини має заспокійливий ефект. Такий вид творчості позитивно впливає на настрій та підвищує самооцінку, знімає стрес та дозволяє повірити в свої сили. А ще, під час роботи з глиною розвивається фантазія та креативність.

А уявіть собі як приємно пити свіжозварену ранкову каву з чашки, зробленої власними руками чи запалювати ввечері свічки в самостійно виготовлених підсвічниках.

Ми завжди раді допомогти в створенні прекрасних керамічних речей. Наші майстер-класи проходять щодня. Запис на майстер-класи за телефонами студії.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам