fbpx

Секрети майстрів: як працює арт-студія «Ліхтарик» в Києві

Подзвоніть зараз і замовте

Вже сьомий рік у самому центрі Києва надихає на творчість і відкриває секрети живопису і гончарства арт-студія «Ліхтарик». За роки роботи майстри студії бачили безліч кумедних, романтичних, душевних історій. Для них це — реальні сюжети робочих буднів. А як може бути інакше у резиденції мистецтва?

Творчість об’єднує

Особливо популярними серед цінителів сюрпризів виявилися майстер-класи з гончарства. Любителі живопису — не менше винахідливі: обручка, покладена в чашку кави під час заняття з кавового живопису, портрет коханої людини, намальований під час майстер-класу, або ж пейзаж, що зображує місце першого побачення, нагадають про романтику навіть у найбільш нудні будні.

Секрети майстрів: як працює арт-студія «Ліхтарик» в Києві

Дні народження, корпоративи, дружні зустрічі, заходи для тімбілдінга часто проводяться в арт-студії, замовляються виїзні майстер-класи. Майстри арт-студії розробляють ескізи для картин з корпоративною символікою, що на святкових заходах малюють всім колективом. Творчість допомагає працювати в команді, пробувати нове, розширювати горизонти, зміцнює дружні стосунки. А скільки яскравих ідей можна знайти в арт-студії для проведення дівич-вечора! Можна креативно розписати футболки або сумки, намалювати картини, а на майстер-класі з мозаїки — зробити рамки для весільних фото.

Секрети майстрів: як працює арт-студія «Ліхтарик» в Києві

Такий формат розваг набуває все більшої цінності для проактивних, інтелігентних і успішних людей, адже освоєння нового — це завжди розвиток.

В арт-студії «Ліхтарик» працюють дивовижні люди: талановиті, досвідчені, яскраві, харизматичні. Художники різних профілів, в тому числі — монументалісти та дизайнери. Практично всі майстри можуть проводити заняття англійською, один з гончарів — японіст, інший пише дисертацію на тему викладання гончарства у вузах, третій — з діда-прадіда гончар, таємниці ремесла в його роду передаються з покоління до покоління.

Секрети майстрів: як працює арт-студія «Ліхтарик» в Києві

Поради для новачків від майстрів арт-студії:

  • На початку творчого шляху найголовніше — відпустити страхи. Ми живемо в епоху постмодерну, а значить, і немає правильного чи неправильного в мистецтві. Все, що ви створюєте, — чудово.
  • Важливо, щоб до початку роботи досвідчений майстер познайомив з основами живопису або гончарства.
  • Гончарство та живопис — як бойове мистецтво або стрибок з парашутом. Необхідно відключити сторонні думки, не поспішати і повністю зосередитися на процесі.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам