fbpx

Релаксуй – відпочивай творчо

Подзвоніть зараз і замовте

Давайте поговоримо про стандарти ідеального життя? Сучасний світ вимагає від нас завжди більшого. Треба бути розумною, вродливою, успішною, стильною, гарною мамою, подорожувати, читати, правильно харчуватися, займатися спортом, мати бізнес або круту кар’єру. Ми вчимося складати безліч списків, викидати мотлох з власної оселі, планувати свій день, тиждень, місяць, рік. Але чи так добре весь час жити по плану? Чи корисно щодня прагнути до ідеалу?

Такий насичений ритм життя втомлює. Ідеальні приклади успішних людей змушують нас недооцінювати свої досягнення та своє життя. Адже, ідеальне не означає комфортне, приємне та затишне. На нашу думку саме внутрішнього комфорту та затишку не вистачає жителям великих мегаполісів. Ми весь час біжимо вперед з шаленою швидкістю будуючи своє ідеальне завтра. А тим часом забуваємо про надважливе: своє сьогодні, нехай і не ідеальне, але таке потрібне нам. Ми ігноруємо прості речі: побігати по калюжам з дитиною після дощу, насолодитись пішою прогулянкою з роботи додому, посміхнутись веселці (скільки веселок ви помітили цього літа? – а їх було безліч).

Ми пропонуємо вам зупинку. Затишну, спокійну і творчу. Те місце на карті та в вашому серці, де ви зможете відкинути намагання досягти ідеалу та просто віддатися творчому процесу. Насолодитися тим, що ви робите тут і зараз. Відключити телефон, налаштуватись на хвилю нашої музики та цілковито віддатися кольору. Дозвольте собі бути собою протягом майстер-класу і ви побачите як зміниться ваше сприйняття навколишнього після виходу зі студії. Ви почнете помічати приємні несподіванки, які зустрічаються на вашому шляху та отримаєте заряд позитиву і натхнення для свого повсякденного життя.

Для початку приходьте не навчитися малювати, а відчути азарт живописного процесу, насолоду від взаємодії з фарбою, зрозуміти власну потребу створювати красу. Творча атмосфера студії, привітні художниці та творчий інвентар – панацея від буденності.

Насолоджуйтесь життям вже сьогодні. Здійснюйте мрії зараз. Дозвольте собі бути не ідеальними, а творчими та креативними.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам