fbpx

Медові свічки – релакс, насолода творчості і ароматерапія

Подзвоніть зараз і замовте

Які тільки варіанти майстер-класів з виготовлення свічок не зустрічаються? Однак, найбільш екологічні, найбезпечніші та найприємніші – це майстер-класи з виготовлення катаних медових свічок. Такі свічки роблять з листків воску, на яких видно відбитки бджолиних сот.

Катані свічки – це найдавніший спосіб виготовлення свічки. Для їх виготовлення використовуються виключно натуральні матеріали: бджолиний віск та декор з сухоцвітів. Під час створення свічки, віск бере тепло рук своїх творців та віддає його під час горіння. 

Виготовлення катаних свічок процес повністю безпечний, тому підходить як для дорослих, так і для дітей.

Для діток створення катаних медових свічок – це цікавий, захоплюючий процес, що розвиває дрібну моторику, вмикає уяву та дарує віру в дива.

Для дорослих катання медових свічок – це релакс, насолода творчості, ароматерапія та прекрасний варіант розслабитись після важкого робочого тижня.

На майстер-класі з виготовлення медових свічок кожен учасник створює та декорує 1-3 свічки (залежно від її розміру). Ви самостійно розігріваєте віск, катаєте свічку та декоруєте її стрічками, мереживом та сухоцвітами. В нашій арт студії «Ліхтарик» на Печерську майстер-класи проходять регулярно. Однак, ми можемо приїхати з усім необхідним до Вас в офіс або в школу для дітей і Ви створите прекрасні свічки на своїй локації. Для цього просто зателефонуйте нам і замовте майстер-клас для своєї компанії.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам