fbpx

Медові свічки – релакс, насолода творчості і ароматерапія

Подзвоніть зараз і замовте

Які тільки варіанти майстер-класів з виготовлення свічок не зустрічаються? Однак, найбільш екологічні, найбезпечніші та найприємніші – це майстер-класи з виготовлення катаних медових свічок. Такі свічки роблять з листків воску, на яких видно відбитки бджолиних сот.

Виготовлення медових катаних свічок – це незаслужено забута традиція. Вважається, що виготовлення катаних свічок виникло одночасно з бджільництвом. Основним матеріалом для виготовлення медових свічок є вощина. Проте, чи знаєте Ви що таке вощина?

Вощина – це пластина бджолиного воску з тисненням різної форми (зазвичай ромбоподібної) для полегшення процесу будування сот. Пряме використання вощини – це побудова бджолиного дому, де комахи зможуть цілком присвятити себе збиранню пилку та виготовленню меду. Звісно бджоли можуть самостійно змайструвати собі вулик. Однак пасічники прискорюють цей процес, створюючи натуральну вощину для бджіл. Для цього вони використовують натуральний віск, який легко плавиться та не лишає після себе осаду. Це абсолютно екологічний матеріал. Він дуже тепломісткий та пластичний. Все це дозволяє використовувати вощину не лише в бджільництві, а й в декорі та дизайні інтер’єрів.

Медові свічки

Як обрати ідеальну вощину для виготовлення свічок?

  • Вощина має пахнути воском
  • Всі щільники мають бути однакового розміру
  • Лист вощини має пропускати світло
  • На вощині не має бути жодних плям та чужорідних вкраплень.

При наявності такої вощини та гніту (нитки для свічки)  можна приступати до виготовлення катаних свічок. Нагрійте пластину воску в руках та коли відчуєте її пластичність придавайте листу необхідну форму, попередньо поклавши всередину гніт. У вощину можна додавати улюблені ароматичні масла. Свічку можна прикрашати сухоцвітами або спеціями.

Виготовлені вручну медові свічки стануть прекрасним подарунком собі або близьким.

Катані свічки – це найдавніший спосіб виготовлення свічки. Для їх виготовлення використовуються виключно натуральні матеріали: бджолиний віск та декор з сухоцвітів. Під час створення свічки, віск бере тепло рук своїх творців та віддає його під час горіння. 

Виготовлення катаних свічок процес повністю безпечний, тому підходить як для дорослих, так і для дітей.

Для діток створення катаних медових свічок – це цікавий, захоплюючий процес, що розвиває дрібну моторику, вмикає уяву та дарує віру в дива.

Для дорослих катання медових свічок – це релакс, насолода творчості, ароматерапія та прекрасний варіант розслабитись після важкого робочого тижня.

Медові свічки

На майстер-класі з виготовлення медових свічок кожен учасник створює та декорує 1-3 свічки (залежно від її розміру). Ви самостійно розігріваєте віск, катаєте свічку та декоруєте її стрічками, мереживом та сухоцвітами. В нашій арт студії «Ліхтарик» на Печерську майстер-класи проходять регулярно. Однак, ми можемо приїхати з усім необхідним до Вас в офіс або в школу для дітей і Ви створите прекрасні свічки на своїй локації. Для цього просто зателефонуйте нам і замовте майстер-клас для своєї компанії.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам