fbpx

Малювання олійними фарбами

Подзвоніть зараз і замовте

Що створює наш день? Що формує наш настрій? Які ритуали є обов’язковими для гарного дня? Для більшості з нас все обмежується ранковою кавою, для декого існує продовження у вигляді пробіжки або йоги. А для когось невпинний ритм життя занадто шалений, щоб уповільнитись філіжанкою кави. Тут треба вжити складніших заходів. Так би мовити, залучити важку артилерію. Для нас це завжди творчість! Наприклад, малювання олійними фарбами.

Художня студія Ліхтарик пропонує тригодинний вихід з безкінечної щоденної рутини та повне занурення в творчий процес. Цей час Ви витрачаєте виключно на себе та свою творчу енергію. На ці три години ми радимо вимкнути телефони, лишити за дверима усі свої справи та з головою поринути в світ фарб, пензлів та краси.

Майстер-клас з малювання олійними фарбами ідеально підходить для початківців, адже можливі помилки можна легко та швидко виправити, при цьому не зіпсувавши роботу.

В художній студії Ліхтарик Ви зможете обрати свій стиль живопису, а також дізнаєтеся про секрети малювання олійними фарбами. Крім того, завітавши до нас вдвох ви зможете зробити романтичний подарунок коханій людині.

Тема живопису на наших майстер-класах завжди вільна. Отже, можете обрати саме те, що до вподоби саме Вам. Майстер-класи проходять щодня. Час можна підібрати, подзвонивши в студію.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам