fbpx

Майстер-клас з живопису: виходимо за рамки в компанії геніїв

Подзвоніть зараз і замовте

Загадковий в своїх химерних образах Ієронім Босх, майстер світлотіні Караваджо, співець юності Рафаель, розкішний Дієго Веласкес, пасторальний Антуан Ватто, витончена Луїза де Виже-Лебрен, пристрасний Франсиско Гойя, променистий Огюст Ренуар, незграбний Пабло Пікассо, невловимий в своїх фантазіях Сальвадор Далі — що може об’єднувати всіх цих геніїв минулих епох? Одного разу всі вони потрапили на майстер-клас. І не важливо, імпровізований або запланований, провів його старий-художник, що жив поруч, або іменитий митець, але ці заняття відкрили перед ними світ образотворчого мистецтва. Хочете уявити, як це було? Майстер-клас з живопису перенесе вас в цю атмосферу, дозволить насолодитися найтоншими відтінками кольорів, грою світла й тіні, дивним перетворенням ескізу на витвір мистецтва — ваш витвір.

Чому це цікаво

  • Навіть якщо ви далекі від світу живопису і ледь розрізняєте імпресіонізм та експресіонізм, цей майстер-клас підкорить вас з перших хвилин. Вважаєте, ви не здатні намалювати навіть зірку? Після заняття ви впевнено візьметеся за «Зоряну ніч» в стилі Ван Гога. Або навпаки — вважаєте, що малювати легко, особливо натюрморти? Спробуйте зобразити натюрморти в стилі малих голландців: з квітами, фруктами, вбитою дичиною і складною сервіровкою. І зрозумієте, як багато всього вам ще належить для себе відкрити. У цьому і полягає чарівність занять з живопису: новачки здобувають віру в свої здібності, а досвідчені учні відкривають незвідані ними раніше стежки в світі мистецтва.
  • Особливої ​​інтриги майстер-класами надає можливість вибрати не тільки стиль живопису, але й техніку, і відповідні матеріали. Олія або акварель? Залежить тільки від ваших уподобань. А може, ви вважаєте за краще ніжну, майже повітряну, пастель? Або відкинемо класику — настав час для ароматного coffee-art? Кава, кориця, какао — і ось ви вже створюєте шедевр з відтінками шляхетного напою. Але ж на цьому сюрпризи не припиняються: на вас чекає майстер-клас з Ебру — живопису на воді, принадна краса якого захоплює у полон з першого помаху пензля.
  • Віддаєте перевагу абстракції? Живопис рідким акрилом створений саме для вас. Або все ж належите до поціновувачів чітких ліній? Ласкаво просимо у світ графіки. А стрімкі, легкі на підйом натури й ті, що обожнюють ділитися враженнями, віддадуть належне майстер-класу зі створення скетчів.
  • Що ж ще об’єднує видатних митців — таких різних у своїй творчості і талановитому втіленні своїх фантазій? Колись вони просто спробували. І в них вийшло. Як щодо того, щоб взяти з них приклад?
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам