fbpx

Курси живопису

Подзвоніть зараз і замовте

Де навчитися малювати в Києві? – на це питання наштовхується багато дорослих, які хочуть спробувати щось нове, розвинути свої таланти або прищепити своїм дітям любов до творчості.

Малюючи, ми перемикаємося, але в той же час, концентруємося на об’єкті, розвиваємо пам’ять і в підсумку “прокачуємо” нові навички.

Кожен в живопису знайде щось своє:

  • майстер-клас малювання в групі підійде тим, хто давно хотів спробувати написати свою першу картину, але все відкладав на потім. До того ж, малювати в приємній компанії завжди веселіше. На такий майстер клас можна прийти одному, з друзями, родиною чи влаштувати романтичне побачення.
  •  індивідуальні заняття малюванням підійдуть тим, хто цінує комфорт і персональний підхід. Вам варто лише вибрати техніку живопису. Наприклад, вибравши олійний живопис – досвідчений викладач розповість Вам тет-а-тет про секрети малювання олійними фарбами.
  • курси живопису дозволять Вам розібратися в розмаїтті технік живопису, знайти те, що Вам більше до душі і прогресувати в цьому напрямку. А ваші діти будуть розвивати дрібну моторику, краще аналізувати предмети, і розвивати ті задатки, які у них є.

Наша студія знаходиться в центрі Києва на Печерську і наші двері відкриті для Вас 7 днів на тиждень.

На ці та багато інших питань, Вам з радістю допоможуть відповісти наші досвідчені викладачі арт-студії “Ліхтарик” та курси живопису.

Доторкнувшись до живопису – ви отримаєте неповторні візуальні ефекти. Завдяки цьому ваші роботи будуть настільки оригінальними і різноплановими.

Приходьте до нас – можливо невдовзі у Вас з’явиться нове захоплення.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам