fbpx

Картина олійними фарбами за три години

Подзвоніть зараз і замовте

«Так швидко? — трохи недовірливо перепитаєте ви. — Хіба за дивовижними мальовничими полотнами, написаними олією, не стоять довгі роки наполегливої ​​праці та навчання? І хіба для того, щоб малювати картини, не потрібно бути художником?»

Звичайно, ні — адже саме в процесі малювання ви ним і стаєте.

Чому це легко

Після смерті чоловіка 67-річна вдова фермера Ганна Мозес, щоб вгамувати біль втрати, почала малювати. Мине небагато часу, і Бабуся Мозес стане іконою американського мальовничого примітивізму, отримає державну премію особисто від Президента США, а її фото прикрасить обкладинку журналу Life. Юний Огюст Ренуар працював декоратором віял і розписував фарфор, не підозрюючи, що стане найвеличнішим з імпресіоністів. Кріпака Василя Тропініна спершу віддали в учні до кондитера, а на сьогодні його картини — у найвідоміших музеях світу. Ці люди не мали сумнівів, вони — малювали. Спробуйте і ви.

Чим це цікаво

  • Майстер-клас з олійного живопису стане відкриттям для будь-кого, хто жодного разу не брався за пезлі та фарби. Виявляється, все виходить. Квіти слухняно розквітають, будинки виростають, а зірки — загоряються, майже як у Ван Гога. Це тому, що техніка малювання олійними фарбами якнайкраще підходить для дебюту в живописі — текстура фарб дозволяє приховати похибки при нанесенні зображення.
  • Ази живопису ви осягатимете під керівництвом професійних майстрів, які під час проведення заняття навчать вас правильно компонувати всі складові картини.
  • Особливо «смачними» в учасників майстер-класу виходять картини в стилі імпресіонізму і постімпресіонізму. Розмашисті, широкі мазки, свобода самовираження, не обмежена суворими академічними рамками, дещиця фантазії — і ось ви вже створили свій особистий шедевр.
  • Живопис — чарівний засіб для психологічного відновлення й релаксації, для зняття напруги. Занурившись в зображення пейзажів, натюрмортів або абстракцій, підбираючи відтінки і прорисовуючи деталі, ви знімаєте стрес і одночасно — удосконалюєте свою майстерність.
  • Присвячуючи живопису лише три години, учасники майстер-класу отримують нові навички, розкривають свої здібності, генерують неординарні ідеї і втілюють їх в оригінальному творі.
  • І навіть якщо ви зовсім не прагнете популярності, спробуйте знайти свій стиль у живописі. І тоді створені вами картини не тільки прикрасять ваш будинок або офіс, але й будуть нагадувати про чергову життєву перемогу — перемогу індивідуальності над стереотипами.
Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти
Напишіть нам