fbpx

Історія мистецтва: подорож у світ прекрасного

Подзвоніть зараз і замовте

Чи бували ви колись в долині Тигру і Євфрату? Заглядали в таємничі печери Іспанії та Франції? Розглядали грандіозні мегаліти? А може, задумливо бродили руїнами античних міст? Або у захопленні завмирали перед чудовою архітектурою бароко? Якщо всі ці враження у вас ще попереду, тим краще. В очікуванні майбутніх подорожей самим мотивуючим фактором є подорожі уявні. Курс лекцій з історії мистецтва — це справжній «портал» в інший світ, сповнений краси і шедеврів. Після такого вояжу залишаться не сотні селфі, а знання, підвищиться рівень ерудиції та культурного розвитку. А це — найвигідніші дивіденди, «активи, що не горять», які у вас ніхто не зможе відняти.

Чому це цікаво

У минулі часи молоді аристократи і люди творчих професій відправлялися в ознайомчі подорожі по світу. Це вважалось необхідним, щоб «завершити, відшліфувати отриману освіту». І це були не мандри нудьгуючих марнотратників життя, а цілеспрямовані поїздки за враженнями. На власні очі побачити безсмертну спадщину античності, рідкісні художні зразки епохи Раннього Середньовіччя, відчути синдром Стендаля в оточенні культурних шедеврів епохи Відродження. Що це за синдром, за яких обставин виникає і чому його назвали на честь відомого французького письменника, ви дізнаєтеся на лекціях з історії мистецтва. Професійний лектор стане вашим гідом, і, подібно аристократам і геніям, ви теж зможете відправитись у схожу подорож, поклавшись на власну фантазію. Так ви отримаєте потужний інтелектуальний заряд і набудете ще більшої широти світогляду, у вас з’являться нові мрії і плани.

Що на вас чекає під час подорожі

Вірування первісних людей і зародження перших форм мистецтва, велич і запустіння Вавилона, гігантська культурна спадщина Стародавнього Єгипту, бездоганна класика давньогрецького мистецтва, зліт і падіння Римської імперії, «вічна молодість» античної цивілізації.

Самобутнє мистецтво Візантійської імперії, культура в «темні» часи Середньовіччя, розквіт в епоху гуманізму і блискуче Відродження.

«Легковажне» XVIII століття — розкішне мистецтво епохи Просвітництва (бароко, рококо, класицизм).

Романтики та реалісти, прерафаеліти та натуралісти, імпресіоністи та експресіоністи — хто тільки не «вривався» у мистецтво в XIX столітті! Їх змінили дадаїсти, кубісти, супрематисти, примітивісти, сюрреалісти, конструктивісти, постмодерністи. І незабаром ви зможете розрізняти їхні роботи в будь-яких музеях світу. Мистецтво нікого не відпускає зі свого полону.

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті

Напишіть нам