Індивідуальний майстер-клас з розпису новорічних іграшок

600грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Новорічна ялинка є центром святкової композиції в оселі, тому її й прикрашають яскравими гірляндами, сніжинками, пластиковими або скляними кульками. За легендою, одного разу в Німеччині видався неврожай яблук, якими завжди прикрашали новорічні ялинки. Тоді жителі прийшли до склодувів із проханням зробити скляні яблука для свята. З тих пір кульки – головні серед ялинкових прикрас.

Для надання оригінальності, свіжості та новизни Вашій ялинці, створення особливої атмосфери в домі пропонуємо Вам креативний вид творчості – розпис новорічних іграшок на індивідуальному майстер-класі в арт-студії «Ліхтарик»!

Індивідуальний майстер-клас «Розпис новорічних іграшок» – це унікальна можливість повернутися в дитинство, коли навколо жили казкові герої, а дорослі турботи не перешкоджали мріяти та вірити у те, що дід Мороз існує.

Індивідуальний майстер-клас можна відвідати самостійно або у парі з дитиною, другом чи близькою людиною. У будь-якому разі Ви отримаєте незабутні враження та поринете у казку, а увага майстра арт-студії буде приділена лише Вам.

Індивідуальний майстер-клас з розпису новорічних іграшок

Як проходить індивідуальний майстер-клас з розпису новорічних іграшок?

Усі, необхідні для розпису матеріали, – кульки, фарби, пензлі – надаються на майстер-класі. Ви обираєте лише те, що хочете намалювати. Досвідчений художник арт-студії «Ліхтарик» розповідає про особливості розпису. Ви розписуєте кульку акриловими фарбами та отримуєте прикрасу на власну ялинку або подарунок рідним чи друзям.

Акрилові фарби – стійкі до забруднень, змін температури та впливу інших факторів. Вони повільно зношуються, тож розписана Вами кулька може прикрашати ялинку не один рік.

Пропонуємо Вам тематичні ідеї для зображення на кульках:

 • різні варіанти сніжинок;
 • дід Мороз, сніговик, святий Миколай;
 • новорічна ялинка;
 • бурульки;
 • засніжена хатинка;
 • персонажі казок чи символ року;
 • зимова ніч або казкові янголи.

Яку б ідею Ви не обрали для зображення на кульках, розпис новорічних іграшок безумовно покращить Ваш настрій! Це можливість зануритися в святкову теплу атмосферу і з користю провести час у холодний зимовий день. Індивідуальний майстер-клас ідеально підходить для відвідання разом з дитиною. Проте варто зауважити, що процес створення власної унікальної новорічної прикраси не менше захопить і дорослого.

Особливих умінь чи навичок розпис новорічних іграшок не потребує. І не виключено, що саме на індивідуальному майстер-класі Ви розкриєте свої приховані творчі здібності.

Запрошуємо Вас на індивідуальний майстер-клас з розпису новорічних іграшок до арт-студії «Ліхтарик», і Ви переконаєтеся, що казку можна створити власноруч лише за допомогою пензля і фарби!

clock

Тривалість заняття - 1 година

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам