Індивідуальний майстер-клас з мозаїки

700грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Мозаїка – це одна з найдревніших декоративних технік. Процес викладення мозаїки схожий на медитацію. Наш талановитий майстер супроводжує майстер-клас цікавою розповіддю про історію виникнення та розвитку цього мистецтва. Ви дізнаєтесь, де зародилось мистецтво мозаїки, в чому відмінність римської та візантійської мозаїки, де в Києві можна побачити найдревніші мозаїчні зображення та в чому секрет геніальних мозаїк каталонського архітектора Антоніо Гауді.

Протягом майстер-класу Ви задекоруєте фото рамку. Майстер підкаже як викласти композицію, підібрати гармонійний колорит та задекорувати дерев’яну рамку.

Особливістю мозаїки є її відносна простота. Зрозумівши техніку мозаїчною кладки, Ви легко зможете продовжити творчі експерименти дома. Спробувавши мозаїку один раз зупинитися вже дуже складно. Наші гості, які познайомились з мозаїкою на індивідуальному або груповому майстер-класі часто продовжують декорувати дома столи, дзеркала та інші елементи інтер’єру.

Мозаика как декоративная техника. Материалы (камни, клей, затирка)

Перевагою індивідуального майстер-класу з мозаїки є абсолютне занурення в творчість та можливість дізнатися якомога більше подробиць про цю техніку. Саме на індивідуальному майстер-класі Ви можете отримати відповіді на всі свої запитання.

Ну і звісно ж, індивідуальний майстер-клас – це абсолютна творча свобода та занурення у власну роботу без відволікання на інших учасників, як в груповому варіанті майстер-класу.

clock

Тривалість заняття - 2,5 години

clock

Вік учасників - від 6 років

clock

Кількість учасників - 1 і більше

Інформація про вартість

Вартість за двох: 900 грн.

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам