Індивідуальний майстер-клас з вітражу

700грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Вітраж – це сюжетна декоративна композиція зі скла або інших матеріалів, що пропускають світло. У техніці вітражів здавна прикрашали з декоративною метою вікна соборів, каплиць та замків. Серед початківців були вітражні майстри з Німеччини та Франції.

Вітражі багато століть змушують людей захоплюватися їх красою. Незважаючи на те, що витоки зародження цього виду мистецтва криються у давнині, вітраж і сьогодні не втратив своєї актуальності.

У Вас є можливість долучитися до мистецтва вітражного розпису та в повній мірі опанувати цю дивовижну техніку на індивідуальному майстер-класі в арт-студії «Ліхтарик»!

Індивідуальний майстер-клас підходить тим, хто прагне повністю зануритися в творчість, не відволікаючись на інших учасників, як це буває на групових майстер-класах. У той же час індивідуальний майстер-клас з вітражного живопису можна відвідати у парі – провести у незвичному форматі побачення або зустріч із другом. У будь-якому разі Ви отримаєте позитивні враження та набудете нового творчого досвіду. Майстер арт-студії розповість про нюанси роботи у техніці вітражу і Ви з легкістю опануєте її протягом індивідуального заняття.

З чого складається індивідуальний майстер-клас з вітражного розпису?

На індивідуальному майстер-класі з вітражного розпису в арт-студії «Ліхтарик» під керівництвом досвідченого художника Ви створите картину на склі спеціальними фарбами. Ця техніка відрізняється від вітражу класичного, відомого із Середньовіччя, проте дозволяє легко і швидко опанувати вітражне мистецтво та не потребує спеціальних знань чи навиків. Малюнок Ви обираєте самостійно із запропонованих варіантів або за власним бажанням.

Розпис на склі складається з декількох етапів:

 1. Перенесення обраного малюнку на прозоре скло;
 2. Нанесення контуру;
 3. Заливка контуру вітражними фарбами на водній основі.

У результаті Ви отримаєте скляну картину із неповторним малюнком, яка і являє собою вітраж, що пропускає світло та наповнює кімнату різнокольоровими зайчиками. Фарби стійкі до стирання та сонячних променів.

Створена Вами прозора картина стане гарним доповненням інтер’єру або незвичайним подарунком та чудовою згадкою про майстер-клас.

Індивідуальний майстер-клас з вітражного розпису підійде початківцям, а давнє мистецтво згодом цілком може перерости у справжнє захоплення та відкрити Ваш прихований творчий потенціал.

Заняття творчістю – це завжди позитивні емоції, відпочинок від щоденної рутини, розширення кругозору та нові враження. Тож запрошуємо Вас на індивідуальний майстер-клас із вітражного розпису до арт-студії «Ліхтарик»! Ми обіцяємо, що час, проведений із користю на майстер-класі, запам’ятається Вам надовго!

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - від 10 років

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам