Індивідуальний майстер-клас з акварельного живопису

500грн.

15/05/2021

09:30

Подзвоніть зараз і замовте

Сила живопису, як і будь-якого мистецтва, полягає у глибині змісту і досконалості форми.

Одна з найдавніших технік живопису, відома з часів древнього Китаю, Єгипту і країн античного світу, – це акварель. Вона відрізняється різноманіттям технічних прийомів. Це універсальний засіб малювання у будь-якому жанрі, оскільки водна основа акварельних фарб дозволяє отримати унікальні та непередбачувані ефекти на картинах.

Існує ще одна принципова відмінність між аквареллю та іншими видами живопису – її прозорість. Акварельні фарби на папері можуть плавитися, розтікатися, а їхня суміш створює неповторне поєднання кольорів та надає картинам атмосферності. Саме тому акварельний живопис однозначно заслуговує на увагу.

Чим цікавий індивідуальний майстер-клас із акварельного живопису?

Досвідчений художник арт-студії «Ліхтарик» розповість Вам про особливості малювання акварельними фарбами. Існує велике різноманіття живописних технік, напрямків, стилів у акварелі. Можна намалювати усе, що завгодно, – від реалістичного портрету до вигаданих інопланетних світів. Може здатися, що це складний художній інструмент. Проте, усе, що Вам потрібно для того, щоб навчитися малювати аквареллю, – просто почати.

Ось декілька ідей, які змусять Вас взятися за пензлик:

 1. Квіти. Напівпрозора природа квітів робить їх чудовим предметом для акварельного живопису. Адже фарби на водній основі дозволяють почати зі світлих тонів і поступово відтворювати необхідні відтінки.
 2. Пейзажі – це найкращий варіант для новачків. Акварель – чудовий інструмент для зображення складних багатошарових пейзажів.
 3. Фрукти. Акварельні фарби за своєю природою мають освіжаючі якості, роблячи живопис фруктів ідеальним. Також фрукти мають прості форми, що дозволить Вам практикувати створення відблисків і тіней у простий спосіб.
 4. Архітектура. Не дивлячись на складність зображення будівель, акварель дозволяє передавати текстури дерева, каміння й цегли за допомогою простих штрихів.
 5. Натюрморти. Акварельні фарби неперевершені при зображенні світла, що проходить крізь скло та відбивається від фарфору.
 6. Для більш досвідчених художників рекомендуємо спробувати свої сили у створенні портретів. Вони можуть бути складними, але дуже корисними, оскільки це навчить Вас зображати індивідуальність за допомогою акварелі.

На індивідуальному майстер-класі Ви отримаєте професійні поради та максимум уваги від майстра в освоєнні цих або інших ідей. Ви навчитеся вміло використовувати та поєднувати техніки акварелі для створення унікальних картин.

На індивідуальний майстер-клас можна прийти у парі та відволіктися від буденності й насолодитися творчим процесом за його час.

Ну і звісно, індивідуальний майстер-клас – це абсолютна творча свобода та занурення у власну роботу без відволікання на інших учасників, як це буває на групових заняттях.

Пора весняного розквіту природи надихає на творчість. Тож запрошуємо стати автором невагомої, прозорої й унікальної акварельної картини у арт-студії «Ліхтарик»!

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 10 років

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам