Індивідуальний майстер-клас з ботанічної ілюстрації

700грн.

Подзвоніть зараз і замовте

Ботанічна ілюстрація – це мистецтво зображення рослин у найдрібніших деталях, відтворення їх точних кольорів та форми. Відома ще з середини ХХ століття, ботанічна ілюстрація використовувалася переважно з науковою метою. Зараз вона набуває все більшої популярності в якості техніки не лише для розвитку художніх навичок, а й у дизайні, видавничій справі тощо.

Малювати квіти, їх тонкі стебла й прозорі пелюстки, передавати на папері соковитість стиглих фруктів, щоб їх смак можна було буквально відчути, – справжній виклик, який стане під силу учасникам індивідуальних майстер-класів з ботанічної ілюстрації в арт-студії «Ліхтарик»!

Кому буде цікавий індивідуальний майстер-клас із ботанічної ілюстрації?

«Опала хризантема не повернеться на кущ», – говорить японське прислів’я. Справжні ж «портрети» рослин, створені на майстер-класах в арт-студії «Ліхтарик», залишаться Вам на згадку, і навпаки, будуть довго Вас радувати, не зважаючи на пору року.

Ботанічна ілюстрація підходить любителям помедитувати над аркушем паперу. Вона підійде тим, кому подобається виводити витончені лінії, терпляче досягати прозорості і в той же час соковитості кольору, об’ємної реалістичності зображень.

З іншого боку, ботанічна ілюстрація – для професіоналів: дизайнерів, декораторів, художників. Індивідуальний майстер-клас підійде усім: і для медитації та творчих пошуків, і для розвитку художніх навичок.

Навчитися досягати ефекту м’якості зображених на папері пелюсток за рахунок змішування акварельних фарб – і захопливе заняття, і чудова можливість вдосконалити свої творчі здібності!

На майстер-класі під керівництвом майстра Ви:

 • Познайомитеся з ботанічною ілюстрацією та тонкощами зображення рослин.
 • Дізнаєтеся про етапи роботи в цій техніці.
 • Навчитеся правильно застосовувати кольори; працювати з елементами рослин; реалістично зображати квіти, овочі або фрукти.
 • Побачите «внутрішній світ» рослини із різноманіттям різних ракурсів та можливостей для зображення.
 • Створите акварельний «портрет» рослини на згадку про майстер-клас.
 • Ніжні квіти й малювати потрібно так само. На майстер-класі Ви навчитеся тонким та легким і, в той же час, точним лініям.

Увага художника арт-студії під час індивідуального майстер-класу буде приділена лише Вам. Також Ви можете відвідати майстер-клас у парі.

Кінцевий результат Вашої роботи можна використати в якості подарунку або доповнення інтер’єру.

Якщо Ви шукаєте натхнення – воно навколо нас. Адже весна – це пора розквіту природи: витончені магнолії, легкі й повітряні пелюстки квітів фруктових дерев, стримані тюльпани й горді піони, запашний бузок… Індивідуальний майстер-клас з ботанічної ілюстрації в арт-студії «Ліхтарик» зараз надзвичайно актуальний. Запрошуємо Вас відпочити душею та проявити свою творчість в зображенні рослин на майстер-класах!

clock

Тривалість заняття - 1.5 год

clock

Вік учасників - від 10 років

Інформація про вартість

Індивідуальний майстер-клас для однієї людини - 700 грн, для двох - 900 грн

Залишити заявку

  Найближчі майстер - класи
  Подивитися весь календар >>
  Відгуки наших клієнтів
  Як нас знайти

  Ми на карті

  Напишіть нам