Живопис для дорослих в Києві. Куди піти на майстер-клас?

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Як же хочеться інколи забути про все, що накипіло, відкласти нескінченні буденні справи й влаштувати собі хоча б кількагодинний відпочинок! Відпочинок, під час якого можна зосередитися лише на приємному, наприклад, на створенні іншого простору і часу на полотні. Навіть не сумнівайтесь – в кожному з нас живе художник, а розбудити його допоможе живопис для дорослих в Києві. Під час написання картини ви будете повністю занурені в процес, інакше у вас нічого не вийде. Отже, на три години ви цілком поринете у світ творчості!

Куди ж піти на майстер-клас із живопису і чому там можна навчитися?

Обираючи локацію для приємного й корисного творчого відпочинку, важливо не розгубитися й віднайти те, що потрібно. Пропонуємо відкрити для себе затишну атмосферу арт-студії «Ліхтарик» в самому серці Києва! Тут вас не лише повністю забезпечать матеріалами для творчості, а й допоможуть освоїти цікаві техніки живопису.

Однією з найновіших технік є живопис кавою. Уявіть – за допомогою ароматного напою можна створювати оригінальні малюнки! Звичайно, кольорова гама в цьому випадку буде коливатися від світло-жовтого до глибокого шоколадного відтінку. Зате такі кольори допоможуть намалювати стильну картину з ефектом сепії.

Сучасний олійний живопис захопить вас не менше! З допомогою майстрів студії ви опануєте основи цього мистецтва і вже на першому занятті створите власну картину, якою будете пишатися.

Чим корисний живопис?

Психологи небезпідставно радять обов’язково знаходити час для улюбленого творчого заняття. Працюючи над картиною, ви отримуєте відразу кілька бонусів:

  •        відновлюєте емоційну рівновагу;
  •        наповнюєтесь позитивними думками;
  •        відчуваєте себе митцем!

Заспокійлива атмосфера, аромат смачної кави, компанія однодумців і творчість, творчість, творчість… Ви й незчуєтеся, як майстер-класи живопису для дорослих стануть вашим улюбленим заняттям! А втілення нової реальності на полотні має таку чарівну дію, що ви забудете про всі негаразди. Тож дозвольте собі чудово провести час за створенням власного мистецького шедевру!

Залишити заявку
Найближчі майстер - класи
Подивитися весь календар >>
Відгуки наших клієнтів
Як нас знайти

Ми на карті