Як навчитися гарно малювати

Подзвоніть зараз і замовте

Жага до прекрасного – це один з головних рушіїв нашого світу. Мистецтво, творчість, мода – це ті речі, які привертають нашу увагу та спонукають нас ставати кращими, пробувати щось нове та самореалізовуватись через творчість.

Малювати – це природне бажання людини,  як і споглядання прекрасного, милування природою, читання віршів чи смакування їжею. Маленькі діти люблять малювати. Вони починають виводити свої перші закарлючки і надзвичайно тішаться тим. Вони дають своїй творчій енергії вилитися назовні.

Чому з віком більшість з нас ховають свої олівці та фарби у дальню скриню? – Не впевненість у своїх силах або ж надмірний перфекціонізм заважають дорослим людям поринути в захоплюючий світ живопису. Однак, якщо є внутрішня потреба малювати або ж просто бажання спробувати себе в такому прекрасному виді мистецтва – то не слід відкладати це на завтра. Почніть самореалізовуватись через красу вже сьогодні!

Тому порада перша і найголовніша: якщо ви хочете малювати – малюйте! Малюйте багато, малюйте все, що вам подобається, пробуйте нові техніки, і результат не забариться.

Художники багато вчаться, щоб досягнути досконалості у своїй роботі. А починають вони з простих геометричних фігур: кола, квадрата, трикутника, які є основою багатьох речей. Далі потрібно обов’язково навчитися компонувати їх між собою.

В сучасному світі не обов’язково бути художником-реалістом. Тож, Ви можете сміливо опановувати абстрактний живопис (геометрія в ньому не менш важлива ніж в реалістичному). Для абстрактного живопису ідеально підійдуть техніки рідкого акрилу fluid art та живопису на воді ебру.

Ось вам і друга порада: переводьте речі, які Вас оточують в геометричні фігури. Просто в своїй уяві трансформуйте все, що бачите в геометрію. Просто зайдіть на свою кухню та зрозумійте, які геометричні фігури оточують Вас в формі чашки, стола, стільця і т.п. Така звичка ніколи не буде зайва і стане в нагоді при малюванні скетчів та фешн ілюстрації

Третя порада: будьте уважними до деталей. Митці тим і відрізняються від звичайних людей, що вміють помічати щось особливе у буденних речах. Якщо ви малюєте щось з натури, то спершу уважно вивчіть предмет, а якщо ж хочете зобразити щось із своєї уяви, то обов’язково продумайте все до дрібниць. Цю навичку допомагає прокачати скетчінг. На наших майстер-класах з швидких замальовок Ви дізнаєтесь багато цікавого та познайомитесь з різноманітними інструментами для скетчів.

Fashion ілюстрація

Четверта порада: читайте про техніки живопису та повчіть трохи теорії. Познайомтесь зі світлом і тінню, перспективою та палітрою кольорів. Уважно подивіться коло кольорів. Повірте, ці знання знадобляться Вам навіть при виборі сукні та сумочки.

Звісно, на майстер-класах олійного живопису, акварелі, пастелі, кавового живопису та навіть fluid art Вам розкажуть основні принципи, але за один майстер-клас опанувати основи неможливо. Набагато кориснішими будуть правильно поставлені питання (саме ті питання, що цікавлять саме Вас) до професійного художника, що веде майстер-клас.

Скетчінг

І п’яте: мотивуйте себе, черпайте натхнення усюди, не дайте згаснути жаринці вашого запалу. Наразі є дуже багато можливостей вчитися малювати: онлайн-курси, ютуб-канали, блоги, багато літератури на цю тему, майстер-класи.  Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає мотивації чи творчої навіженості, тоді обов’язково йдіть на майстер-класи. Спілкування з людьми, які живуть своєю справою і готові поділитися з вами своїми знаннями, це просто неоціненний досвід. Тут вам й історія успіху, і секрети творчості, і просто позитивне спілкування, яке залишиться у пам’яті надовго.

А для повного занурення в процес навчання живопису радимо відвідати курс живопису в арт-студії «Ліхтарик».

Залишити заявку

    Найближчі майстер - класи
    Подивитися весь календар >>
    Відгуки наших клієнтів
    Як нас знайти

    Ми на карті

    Напишіть нам