Розпис футболок та сумок

від 200грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Майстер-клас з розпису футболок або еко-сумок – захоплююче заняття, що не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих. Наші художники навчать вас основним технікам розпису текстильних поверхонь та допоможуть створити оригінальний дизайн вашої улюбленої речі.

Уміння малювати вітається, але його відсутність не стане завадою у створенні неповторного малюнку. Спеціальні фарби, що використовуються при розписі футболок, практичні та стійкі, тож ваша улюблена футболка буде радувати вас яскравими кольорами довгий час.

Унікальні та оригінальні речі завжди цінні і привертаюсь до себе увагу. Приходьте до нас на майстер-клас з розпису футболок та створіть свій власний дизайн, яким захоплюватимуться всі довкола.

clock
Тривалість заняття - 1,5 години
clock
Вік учасників - для дорослих та дітей віком від 6 років
clock
Кількість учасників - до 10 осіб
Важлива інформація

Програма майстер-класу: кожен учасник розмальовує футболку, або сумку спеціальними фарбами. Якщо у вас є компанія від 5 осіб, що бажають разом прийти на майстер-клас, то ми можемо замовити  футболки для Вас

На наступний день після майстер-класу футболки або сумки треба вивернути і попрасувати. Після цього їх можна прати в делікатному режимі.

Залишити заявку

Найближчі майстер - класи

Подивитися весь календар >>

Відгуки наших клієнтів

Як нас знайти

Ми на карті