Курс живопису

від 400грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Арт-студія “Ліхтарик” запрошу Вас на курс живопису. Всі заняття індивідуальні, а це означає, що курс максимально гнучкий та підлаштовується під Ваші інтереси та потреби.

Курс живопису охоплює чотири основні напрями навчання, які Ви можете обрати для себе:

1. Портрет. Ви навчитесь проходити всі етапи побудови портрета на полотні. Ми познайомимо Вас з головними прийомами роботи всесвітньо відомих портретистів. На перших 5 заняттях Ви вивчите основи портрету, наступні 3 уроки буде прописка “по сухому” і на останніх 2 заняттях Ви доведете роботу до виставкового стану.

2. Пейзаж. Ви дізнаєтесь секрети роботи видатних пейзажистів, освоїте імпресіоністичну техніку живопису в зображенні простору. За 10 занять Ви зможете навчитися передавати на полотні різноманітні ефекти світла та гру кольору в природі.

3. Натюрморт. Ви дізнаєтесь як будувати композицію, як виставляти натюрморт. А найголовніше, навчитесь малювати натюрморти так, щоб вони виглядали живими. Познайовитесь з основними секретами техніки найвидатніших майстрів натюрморта, таких як Поль Сезанн.

4. Імпровізація. Найбільш творчий варіант курсу живопису. Де у Вас не буде жодних перепон для втілення Вашої фантазії на полотні. А професійні майстри нашої студії допоможуть Вам втілити ці імпровізації в життя.

Наш курс розрахований на тих, кому мало майстер-класів з живопису. Курс живопису буде корисний починаючим художникам, студентам, школярам, дизайнерам і всім хто хоче навчитися малювати.

Під чуйним керівництвом наших художників, Ви відкриєте для себе дивовижний світ композиції і кольору. Знання та навички, отримані на наших заняттях допоможуть Вам не тільки в живописі а й у повсякденному житті. Адже без композиції неможливо зробити красиву фотографію. А відчуття кольору допоможе Вам оновити інтер’єр Вашого будинку.

clock
Тривалість заняття - 3 години
clock
Вік учасників - від 8 років
clock
Кількість учасників - індивідуальні заняття
Важлива інформація

Курс розрахований на 10 занять. Ви можете обрати один з чотирьох напрямів навчання: портрет, пейзаж, натюрморт, імпровізація.
Основний матеріал для живопису – олійні фарби. Всі матеріали надає студія.
Заняття проходять індивідуально, отже Ви отримуєте максимально потрібні знання саме для Вас.

Залишити заявку

Найближчі майстер - класи

Подивитися весь календар >>

Відгуки наших клієнтів

Як нас знайти

Ми на карті