Книжкова ілюстрація для дітей

від 150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Кожна дитина – талановитий художник. Навіть, якщо поки що вам так не здається, – відкиньте сумніви та приводьте своїх дітлахів до арт-студії «Ліхтарик» на книжкову ілюстрацію. Досвідчений педагог та художниця Юлія Шалімова відмінно розуміється на дитячих книжках, віршиках та цікавих історіях, а ще вона малює мультики.

Юлія навчить дітей малювати почуте та ілюструвати книжки. Уявіть лишень: ваша дитина не просто малює, щоб малювати, а свідомо зображує героїв почутих казок, розуміючи задум автора, проаналізувавши історію, складає власне бачення про твір.

На занятті дітки вчаться визначати персонажів віршиків, будують композицію, роблять ескізи, та малюють повноцінні сюжетні ілюстрації.

Унікальний курс книжкової ілюстрації для дітей передбачає розробку та друк повноцінної книги з малюнками юного ілюстратора. Така книга – гарна пам’ять на роки, а також чудовий подарунок близьким.

clock
Тривалість заняття - 1,5 години.
clock
Вік учасників - для дітей віком від 5 до 10 років
clock
Кількість учасників - до 8 осіб
clock
Як отримати свої вироби?

Після кожного майстер-класу ми скануємо малюнки дітей. Після відвідування 10 занять Ви можете замовити книгу з ілюстраціями Вашої дитини. Вартість друку розраховується видавництвом.

Важлива інформація

Для того, щоб вийшла книга, необхідно відвідати 10 занять по 1,5 години. Заняття не пов’язані між собою, так що можна приєднатися в будь який момент, і ваша дитина нічого не пропустить.

Програма майстер-класу: на занятті художниця читає віршик і пояснює діткам, як працювати з текстом, розглядаються основні герої та події. Кожна дитина малює сюжет віршика так, як вона його бачить. Художниця радить, як побудувати розповідь на папері, та показує основні схеми малювання тварин, людей та об’єктів з віршика.

 

Залишити заявку

Найближчі майстер - класи

Подивитися весь календар >>

Відгуки наших клієнтів

Як нас знайти

Ми на карті