Історія мистецтв для дітей

від 150грн.

Подзвоніть зараз і замовте

+38 (068) 270 70 86

+38 (095) 661 33 81

Запрошуємо школярів молодших та середніх класів на творчі заняття з історії мистецтв. На таких заняттях дітям цікаво та в доступній формі розкажуть про історію, розвиток та становлення європейського мистецтва. Наші заняття містять і практичну частину, підчас якої діти зможуть відчути себе художниками кожної з вивчених мистецьких епох.

Чи могли б Ви уявити собі, що діти із захопленням будуть слухати про первісне мистецтво, давньогрецьку культуру чи італійське відродження? Наші художники та мистецтвознавці організовують заняття таким чином, що діти із захватом опановують історичні особливості мистецтва Європи та з радістю відтворюють почуте під час процесу власної творчості. Таким чином разом з дітками ми будемо робити наскальні розписи, як первісні люди;  викладати мозаїчне панно, як візантійські майстри; напишемо власний готичній вітраж, як художники середньовіччя та зробимо ще багато цікавого. Завітайте до нас та вивчайте історію мистецтв цікаво.

clock
Тривалість заняття - 1,5 години
clock
Вік учасників - для дітей віком від 6 до 12 років
clock
Кількість учасників - до 8 осіб
Важлива інформація

Програма майстер-класу складається з двох частин: короткої розповіді про певну епоху та практичного засвоєння матеріалу завдяки малюванню, ліпленню, мозаїці або іншим живописним технікам

Залишити заявку

Найближчі майстер - класи

Подивитися весь календар >>

Відгуки наших клієнтів

Як нас знайти

Ми на карті